+3

İstanbul'daki yenileniyor ve bu durumda bile ülke nasıl bir kriz girdi, bunu hepimiz görebiliyoruz. İnsanlar daha da kinlendi, daha da ötekileşti ve ülke daha da bölündü. Bunu göre göre hala mevcut sistemi destekleyenleri anlamak gerçekten çok güç. Ayrıştık, ötekileştik, bölündük arkadaşlar. Herkes karşı görüşe nefret eder ve öfke kusar hale geldi.

3 0
paylaş
0

Olması gereken de odur. Ysk aldığı bu kararla halkın iradesini yok etmiştir. Ancak bu saatten sonra bu karardan geri dönüleceğini pek sanmıyorum. Minareyi çalan kılıfına uydurur. Bunca hırsızlık iddiasından sonra Ysk böyle bir karar verirse zaten halkta sağlayamadığı güveni sıfırın altına indirir.

0 0
paylaş
0

Bu siyaset yüzünden heryerde seçim konuşuluyor o parti öbür partiye öbür parti öbür partiye insanlar artık düşman gibi bakıyor birbirlerine

0 0
paylaş
0

hukukun tartışılır olduğu durumda yenilenmesi problemli iken onun da iptal edilmesi hukuk ve demokrasiden bahsedilmeyeceği anlamına da gelebilir.. zira borsanın yüzde 64'ü yabancı sermaye.. kimin döneminde yabancı sermaye bu kadar oldu?????

0 0
paylaş
0

Onların seçimin iptal ettirenler En çokta umrunda olduğunu zannetmiyorum Bunlar daha YSK kararlarına açıklamadan oyları çaldılar diye Konuşmaya başladılar eğer iptal edilirse ekonomi çökmüş durumda zaten daha da batarız en fazla

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler