0

Ben bu zamana kadar o yada şu parti diye ayrım yapmadım. Ben yapılan işlere bakarım. Söylenen vaatler Her zaman yerine getirildiğini düşünmüyorum. Herşey seçilinceye kadar oluyor.

0 0
paylaş
+1

Türkiye gerçekleri var. Aday değil de partiye veriliyor genel itibariyle. Hakkı haklı olana versek mührü layık olana ne güzel olurdu. Çok zor mu acaba? Ecdadımızda güzel örnekleri var aslında. Buraya sığmayacak kadar. Rızası olmadan arazisine yapılan camiyi YIKIN emri veriliyor hiç düşünülmeden. Bunun gibi niceleri...

1 0
paylaş
+2

Ülkemizde genellikle partiye bakılıyor. Ama bence yapılacak işlere yani vaadlere bakmalıyız. Çünkü iyi işler çıkardığı zaman kim olduğu mühim değildir bence.

2 0
paylaş
+1

Partizanlık sempatim hiç olmadı. Büyük şehir belediye de zamanında Kadir Topbaş ciddi anlamda güzel işler yaptı ve eğitimi bilgisi bu konuda oldukça etkiliydi ve partisi umurumda bile değil. Kişinin eğitimi, bilinci ve hizmet etme kapasitesi ve ikili dialoglarının güçlü olması oy vermek için tercih sebebi olmalı. Ama ülkemizde her oy zamanı partisel kararlar veriliyor.

1 0
paylaş
+1

Az laf çok iş olması lazım o yüzden laflara partiye bakmamak lazım yaptığı icraatler yapacaklarininda teminatıdır

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.