0

Bence bu arabalar bir çok insanın fikrini değiştiriyor diye düşünüyorum Çünkü insanlar kime oy vereceğini dahi bilmiyorlar şu anda iktidarın kim olduğunu dahi bilmeyen insanlar var iktidarda CHP var ona oy vermem diyen insanlara duyduk televizyonda Bence afişler veyahut arabalarda yapılan anonslar da etkilediğini düşünüyorum

0 0
paylaş
+1

Çok şükür seçim arabaları azalmaya başladı. Çok kalmadı gürültü patırtı, afiş gibi şeylerin kalması iyi oldu. Bence insanların fikirlerini bu gibi şeylerin değiştirmesi mümkün değildir.

1 0
paylaş
0

Seçime ayırılan bütçenin halktan alınıp seçimlerde kullanmaktansa halka verilmesi çok daha yararlı olacaktır.

0 0
paylaş
0

Halkın parasının nasıl sokağa atıldığını bağıra bağıra gezerek gösteren başka bir uygulama yok. Bu nedenle hepsinin adı batsın.

0 0
paylaş
0

Bence boşuna gırtlak patlatıyor. . Çünkü herkes kime vereceği zaten kafasında belli oluşmuştur o yüzden bence bu kadarina gerek yoktur ha suda var ki bir yönden de ilgi çekiyor sonuçta ve seçim yaklaşyığını bildiriyo

0 0
paylaş
0

külliyen israf. millet o kadar tartışıyor da kimse kararını değiştiremiyorken, kıçı kırık ne söylediğini belli olmayan bir seçim aracımı insanların kararını değiştirecek?

0 0
paylaş
0

Çok boş bence dediğim gibi oy toplamaya katkısı yok ve insanlar zaten belli kesimlere oy veriyor
Arabaların seçimin kaderini değiştireceğini düşünmüyorum

0 0
paylaş
0

Ses kirliliğinden başka bir şey deildir

0 0
paylaş
0

Şu sıralarda boşuna ses kirliliği yaratıyorlar.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.