0

Keyfin bilir diyip geçiyorum genelde.

0 0
paylaş
+1

Anana nasil güvenirsen bana da öyle güven derim açıkçası

1 0
paylaş
+2

Bana nasıl güvenebilirim diyen birine bana güvenmesi gereken durumları anlatırım, beni tanıyanlara sormalarını nasıl bir kişilik olduğum yönünde çevremden bir araştırma yapmalarını söylerdim.

2 0
paylaş
+1

Genelde karşı tarafın bana güvencesini pek sağlamaya çalışmam. Ama şöyle bir şey yaparım. Çok lazımsa iç güdülerini ve benimle ilgili ilk itimasına güvenmesini isterim.

+1

İstiyorsan güvenme.Sonra olacakları izle güvenmediğine pişman olacaksın ama çok geç olacak.

1 0
paylaş
+2

Aslında bunun verilebilecek bir cevabı yok. Ben sözlere bakarak güvenmem kimseye. Benim güvenim davranışlara dayalı olarak oluşur.

2 0
paylaş
+2

Sana nasıl güvenebilirim diyene diyorumki, bana güven diyemem sana güvenmek istersen senin güvenini boşa çıkarmam. Güvenip güvenmemek senin elinde derim.

+2

Bunu sadece zamanla görebilirsin benim sana sunabileceğim bir seçenek yok derdim. Zamanla beni tanıyarak anlarsın.. Ben karşımdakine bana güven duymasını sağlayacak çok şey yaptım ve yine yapardım. Her işteyken keman çalıyorum mesela arıyor hemen boş tele geçince pıt diye açıyordum çalmaya devam ediyordum anlıyordu.. İsterse görüntülü arayabilir hiç sorun değil benim için.. Bu tür şeylere ters tepki vermem güven duymasını bu şekilde sağlayabilirim.

2 0
paylaş
+1

Sana nasıl güvenebilirim sorusuna sözlü olarak cevap verilmez bence bu çok inandırıcı olmaz ama davranışlar bir insana guvenilip guvenilmeyecegini gösterir

1 0
paylaş
+1

Bu konuda özgür iradesinin olduğunu, benim kendisini zorlayamayacağımı söylerim. Hatta güvenmemeyi gerektiğini söylerim.. Çünkü bir insana yüzde yüz güvenmeyi kendim doğru bulmuyorum.

1 0
paylaş
+2

Yani güvenmeyebilir. Onu bana zorla güvenmesi için ikna etmemin anlamı yok açıkçası. Zaten bence kimseye de güvenmesin günümüzde. Ne demişler babana bile güvenme. Fazla güvenmek hata yapmak demektir.

2 0
paylaş
+1

Bu bir ilişkide söylenirse bir arpa boyu yol alamamışız derdim, ilişki güven üzerine kurulur ve güvende şüphe varsa sorunlar baş gösterir zamanla.
Bir ilişkinin başlangıcında kuruluyorsa, dene ve gör derdim.

0

böyle güvenebilirsin diyerek

0 0
paylaş
0

Zamanla guvenebilirsin.

0 0
paylaş
+1

Beni yaşayarak bu sorunun cevabını alabilirsin derim.. Kimse kimseye tek bir sözle güvenmez tek bi söz söylemeye çalışandan bana güven diyenden uzak duracaksın tersine çünkü güven bu şekilde kazanılma güven zamanla kendinden oluşur ona yaklaşımından oda sadıklığından yalansız dolansız kurduğun ilişkiden kazanırsın güveni onun için bu soruyla karşıma gelene tek söyleyebileceğim beni yaşayarak bu sorunun cevabını kendin alabilirsin olur.

+2

Yani güven kelimesi ilk başta söylediği zaman yani daha beni ilk görmüş nasıl bana güvenilir nasıl güven ona göstereceğim. Onun için benimle arkadaşlık kurması gerekir benim güvenilir ve güvenilmez olduğu bilmesi için bir müddet arkadaşlık etmen gerekir derim.

2 0
paylaş
0

Beni tanıma süresi zarfında sanin için zararlı olup olmadığımı analiz ederek karar verirsin. Güven bir anda oluşan bir duygu değil. İnsanlar zamanla ölçer, tartar ve notunu verir karşındakinin. Güven denen şey senet degil ki altına imza atasın. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen,bu taktiğini kullanıp güven verme çabasında olan şebek insanlar var. Ben onlardan değilim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.