+5

Sabahları kahvaltı yapıyor musun?

Sabahları işe giderken kahvaltı yapıyor musun? Yapmıyormusun? Yapıyorsan ne tür kahvaltı tüketiyorsun? Neleri tercih ediyorsun?

5 0
15 yanıt   -  
+2

Hayır ben sabahları kahvaltı yapamıyorum. Neden bilmiyorum ama sabahları midem bulanıyor bu yüzdende birşey yiyemiyorum. Ama kahvaltı önemli bir öğündür. Mutlaka kahvaltı edilmesi gerekir.

2 0
paylaş
+1

Yapıyorum.Asla aç çıkamam.En kötü atıştırırım evde ama gittiğim yerde mutlaka poğaça ,börek, peynir ,çay gibi şeyler mutlaka yer içerim.

1 0
paylaş
+1

Düzenli değil ama genelde yapmaya çalışıyorum.Yapmasam da bir sıkıntı olmuyor.Sağlığımıza dikkat etmemiz için günün ilk öğünü olan sabah kahvaltısını yapmamız gerekiyor.Ne kadar dikkat etmesek ve başaramasakta bu önemli..

1 0
paylaş
+1

Mutlaka kahvaltı yaparım her gün yumurta yerim.Kaynamış yumurta şart.Bazen rafadan bazen omlet yerim.Kahvaltı yapamasam bile kahvaltı yerine geçen besin kaynakları var.Sütün içerisine katılan gevreklerden katarım öyle yerim.O da öğün yerine geçer.

1 0
paylaş
+2

Sabahları tek başıma olduğum müddetçe kahvaltı yapmıyorum ama ailemle olunca yapıyorum.

2 0
paylaş
+2

Malesef ki düzenli kahvaltı yapma alışkanlığım yok. Çok yanlış bir uygulama aslında. Güne daha dinç başlamak için sağlıklı bir kahvaltı yapılması gereklidir.

2 0
paylaş
+1

Yalnız basimayken sevmesem bile yaparım kahvaltısı olmaz kahvaltı günün başlangıcıdır dinç tutar diri tutar enerji verir

1 0
paylaş
+1

Kahvaltı benim de için olmazsa olmazım. Kahvaltı yapmadan güne başlamam. Sağlığınız için önemli kahvaltı, atlamamak gerekli kahvaltıyı.

0

Kahvaltı en sevdiğim öğündür. Çayı demle simitini al uzun uzun reçele ban. Ye mis Of kahvaltı yapasım geldi

0 0
paylaş
0

İşe gidiyorum yetişemezsem yapamıyorum. Aslında sabahları vücudun direnci için kahvaltı şart, fakat şartlar elvermiyorsa yapacak bir şey de yok.

0 0
paylaş
0

Evet sabahları mecburen kahvaltı yapıyorum.Ama bazen bir arkadaşımın evinde kaldığım zamanlarda kırk saat uyanmalarını bekliyorum.O zamana kadar da öğlen oluyor.Direk kahvaltıyı atlayarak da başladığım zamanlar olmuştur.

0 0
paylaş
0

Kahvaltı yaparım. Kahvaltı öğünü hiç atlamam. En önemli öğündür. Yumurta olmazsa olmazdır.

0 0
paylaş
0

Evet kahvaltı en önemli öğün bence kahvaltı yapmadan çıkmam hem sağlık içinde önemli

0 0
paylaş
0

Öğrenci evinde yaşadığım için ve derslerim genelde erken olduğu için kendi başıma hazırlamaya üşeniyorum ve genelde kahvaltı yapmadan evden çıkıyorum. Çok sağlıksız yaptığım ama hazırlayan biri olmayınca kendim hazırlamak zor geliyor.

0 0
paylaş
0

Şuan ramazan istesemde yapmam ama normalde kahvaltı yapamıyorum çünkü vaktim olmuyor onun yerine bi on dakika daha fazla uyuyorum

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.