+5

Sabahları kahvaltı yapıyor musun?

Sabahları işe giderken kahvaltı yapıyor musun? Yapmıyormusun? Yapıyorsan ne tür kahvaltı tüketiyorsun? Neleri tercih ediyorsun?

5 0
8 yanıt   -  
+2

Hayır ben sabahları kahvaltı yapamıyorum. Neden bilmiyorum ama sabahları midem bulanıyor bu yüzdende birşey yiyemiyorum. Ama kahvaltı önemli bir öğündür. Mutlaka kahvaltı edilmesi gerekir.

2 0
paylaş
+1

Yapıyorum.Asla aç çıkamam.En kötü atıştırırım evde ama gittiğim yerde mutlaka poğaça ,börek, peynir ,çay gibi şeyler mutlaka yer içerim.

1 0
paylaş
+1

Düzenli değil ama genelde yapmaya çalışıyorum.Yapmasam da bir sıkıntı olmuyor.Sağlığımıza dikkat etmemiz için günün ilk öğünü olan sabah kahvaltısını yapmamız gerekiyor.Ne kadar dikkat etmesek ve başaramasakta bu önemli..

1 0
paylaş
+1

Mutlaka kahvaltı yaparım her gün yumurta yerim.Kaynamış yumurta şart.Bazen rafadan bazen omlet yerim.Kahvaltı yapamasam bile kahvaltı yerine geçen besin kaynakları var.Sütün içerisine katılan gevreklerden katarım öyle yerim.O da öğün yerine geçer.

1 0
paylaş
+2

Sabahları tek başıma olduğum müddetçe kahvaltı yapmıyorum ama ailemle olunca yapıyorum.

2 0
paylaş
+2

Malesef ki düzenli kahvaltı yapma alışkanlığım yok. Çok yanlış bir uygulama aslında. Güne daha dinç başlamak için sağlıklı bir kahvaltı yapılması gereklidir.

2 0
paylaş
+1

Yalnız basimayken sevmesem bile yaparım kahvaltısı olmaz kahvaltı günün başlangıcıdır dinç tutar diri tutar enerji verir

1 0
paylaş
+1

Kahvaltı benim de için olmazsa olmazım. Kahvaltı yapmadan güne başlamam. Sağlığınız için önemli kahvaltı, atlamamak gerekli kahvaltıyı.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.