+17

Sabahları erken kalkmayı seviyor musunuz?

    -   Görüş
17 0
52 yanıt   -  
+2

Hiç sevmiyorum ve çoğu insanın da sevdiğini düşünmüyorum. Sabahları erken kalkmayı kim buldu da uyguladılar çok merak ediyorum. Fakat şöyle bir huyum var ilk alarmda ayağa kalkabiliyorum. Ard arda alarm kurmak ve kalkmamak insana çok zarar veriyor. En iyisi ilk alarmda kalkmak. Hoşumuza gitse de gitmese de.

2 0
paylaş
+1

Tabiki hayır kimse sevmez ama işe ve okula gidenler mecbur kalkmak zorunda

1 0
paylaş
+1

Güne zinde başşamanın en iyi yolu tabi gece uykunu alıp sabah hayalini kurduğun ve sevdiğin bir işin veya hayatın vardsa o günün her ssatini drğerlrndirmek için olması gereken...ama türkiye gibi bir ülkede genel olarak zor şartların tavan olduğu bir ülkede, kalkmak demek sabahı akşam akşamı sabah yapmak bizimkisi, denilebilr..

1 0
paylaş
+1

Çok seviyoruuzz:))

1 0
paylaş
+1

Yerine Göre Severim Okul Varsa Tabiki Biraz İnat Ederim Ama Hafta Sonu Arkadaşlar İle Buluşacak İsek Erken Kalkabilirim.

+1

Aslında bir kere kalkabilsem bakacam nasıl bir şey ama daha hiç erken kalkamadım ki.

1 0
paylaş
+1

Sabahları erken kalkmayı seviyorum. Sabah erken kalkınca daha zihinde oluyorum ve çalışmaya yada okula gittiğimde uyku problemi çekmiyorum. Bazen erken yatmak uykumun kanmasını sağlamıyor.

1 0
paylaş
+2

Evet özellikle hafta içi çünkü okula daha enerjili olmak için erken kalkmayı seviyorum

2 0
paylaş
+2

Ben hiç sevmiyorum ayılamıyorumda çok erken kalktıysam kendime gelemiyorum bitürlü.Oyüzden de hemen kahve yaparım ozaman hemen kendime geliyorum.

2 0
paylaş
+2

Tabiki sabah erken uyanmak çok güzel bişey ki ben bunu isterim ama kendimi çok zorlamama rağmen sabahları erken uyanamiyorum . Çok zorlanıyorum yani sabah erken uyanipta bır güzel bir kahvaltı yapsam ne güzel olur . Hem sabah erken uyanmak bizler için daha mesela ben erken uyandığım zaman kendimi daha iyi hissediyorum daha zinde daha enerjili hissediyorum

2 0
paylaş
+1

Sabahları erken kalmak çok güzel bir şey aslında insanın daha enerjik olmasını ve daha çok zamanı olmasını sağlıyor ama benim gibi yapacak işi olmayan birisi için çok zor oluyor erken kalkıp bütün gün ne yapacağım diye düşünüyor insan

1 0
paylaş
+2

Hayır,tabii neden sabahları erken kalkmayı seveyim ki?pp

2 0
paylaş
+2

Bir türlü alışamadım işkence gibi geliyor

2 0
paylaş
+3

Bir türlü alışamadım işkence gibi geliyor hacı kim ne derse desin sabah erken uyanınca insan hiç zinde olmuyor

3 0
paylaş
+3

İşe gideceğim zihniyeti ile kalktığım için tam bir zulüm. Eğer keyifli bir iş için, yada güzel bir olan yapmışsam sorun olmuyor. Özellikle kış aylarında sabah kalkmak işkence geliyor bana. Gömün beni öleyim o denli. Daha hava aydınlanmamış, karga bokunu yememiş ne yapıyor bu insanlar sokakta.

3 0
paylaş
+2

Hayır. Okul zamanı bir süre sonra evet biyolojik saat otomatik olarak kurulduğu için uyanıyorum ama nefret ediyorum erken uyanmaktan. İnanılmaz yorucu oluyor bütün gün işkence gibi..

2 0
paylaş
+2

Bu durum zorunlu benim için. Ancak hoşuma gidiyor güne erken başlama. Daha dinç ve daha rahat bir gün geçiriyorum erken kalkınca.

2 0
paylaş
+2

Çok seveceğim bir şeyi yapacaksam erken kalkmayı severim heyecanlı olurum çünkü. Ama diğer türlü okul iş vs gibi durumlarda erken kalkmayı pek sevmem açıkçası.

2 0
paylaş
+2

Mezun birisi olarak erken kalkmak zorundayım.Sabah erken saatlerde ders çalışıyorum.Akşam saatlerine kadar sürüyor bu olay sonrasında da kafa dinliyorum.Burada ap kasıyorum.

2 0
paylaş
+3

herhangi bir işim olmadığı erken uyanmayı sevmiyorum.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Sabahları erken kalkmayı seviyorum. Gün içinde daha çok iş yapmamı sağlıyor. Daha çok bilgi , daha çok öğrenmek gibi spor gibi şeyler için daha fazla zaman sağlıyor bana. Haftasonu 7-8-9 gibi kalkıyorum. Hafta içi okul malum 5.30 gibi kalkıyorum.

2 0
paylaş
+1

Okul zamanı hayır ama tatil ve boş zamanlarımda genelde erken kalkarım çünki günümün yarısından çoğunu neden uyuyarak geçireyim ki hayatın tadını çıkarmak gerek

1 0
paylaş
+2

Sabahları erken kalkmayı hiç sevmiyorum. Çok şükür ki erken kalkmamı gerektirecek bir nedenim de yok. Oğlumu okula yolladıktan sonra yatıp geri uyuyorum.

2 0
paylaş
+1

Hayır ya sabahın köründe soğuk bide çoğu kişininde sevmeyeceğini düşünüyorum zor oluyor ama yapacak bir şey yok

1 0
paylaş
+2

Ya Hiç Sevmmiyorum Sabahın Köründe Okula Kalkıp Üstünü Giy Saçını Düzelt Ya Allaha Şükür Okul Yakın Okul Uzak Olsa Hiç Uyanamam 8 De Uyanıyorum 8 30 Da Evden Çıkıyorum En Büyük Hayalim Hemen Okulu Bitirip Bir İşe Girmek Aileme Ve İsteklerimi Karşılamam Lazım Kardeşim Beni Takip Edersen Sevinirim

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.