+3

Bence AKP geçmiş 17 yılda Tabii ki iyi şeyler yaptılar birçok Atılım yaptılar ama şu anda herhangi bir şey yapma durumunda olduklarını zannetmiyorum çünkü hiçbir yerden herhangi bir yatırım geldiğiniz görmüyoruz bir de gelen paraların hepsini de betona gömduk üretim yapmadık maalesef.

4 1
paylaş
3 yorum
-1

Bana göre çok başarılı bir lider çünkü her acidan turkiyeyi one çıkarmayı planlayan birisi kopru yol yapmasina laf yapiyorlar ama köprüleri yapmasa yollari yapmasa istanbulda trafik cok diyolar başarılı bir insan varsa arkasinda durmalıyız dahada yukselelim

3 4
paylaş
1 yorum
0

Evet Buluyorum İyi çalışmalar projeler yapıyor.17 SENEDİR GÜZEL ŞEYLER YAPMAYA DEVAM EDİYOR İNŞALLAH GENE DEVAM EDER YAPMAYA.

2 2
paylaş
+3

ben açıkcası bulmuyorum ülkeyi dahada kötüye getirdiğini düşünüyorum

3 0
paylaş
+3

Başarılı bulmuyorum çünkü ülkeye baktığımızda ekonomik durum kötü seviyededir.Ve dört milyon işsiz var ülkede bunlara çözüm bulan yok gitgide bu sayı artmaktadır.Ülkeyi dışa bağımlı hale getirdiler üretim sıfır çiftçi, üretemiyor ekemiyor madenlerimiz var işleyecek teknoloji yok nereden bakarsak başarı yok .

3 0
paylaş
+3

Hayır malesef bir ak parti li olarak üstü kapalı bir çok iş yapılıyor ülkenin durumu ekonomik olarak çok kötü durumda hele çiftçilik ve hayvancılık tamamen bitti gibi

3 0
paylaş
+1

Ben buluyorum zevkler tartışılır

+1

Sonuç Olarak Cumhur Başkanımız İyi Yönleride Kötü Yönleride Var Fakat Ondan Başka Yöneticek Doğru Düzgün Fazla Bir Adam Yok Yani Ne Kadar Kötü Olsada Yapacak Birşey Yok Koca Türkiyeyi Yöneticekte Çok Kişi Yok Gelipte. Mhp Başkanı Yada Kılıçdaroğlu Yönetebileceğini Düşünmüyorum Yönetir. Ama Yerine Oturmaz Hemen Bence Yani Kimse Çıkıpta Recep Tayyip Erdoğan Kötü Cumhurbaşkanı Demesin :)

2 1
paylaş
-1

Başarılı buluyorum ve kimsenin turkiyeyi böyle güzel yonetebileceğini düşünmüyorum

0 1
paylaş
+1

Tayyip bir mitinginde diyor ki "Yahu ben enayi miyim? " Aşk olsun be reyiz. Sana enayi diyenin alnını karışlarım (!)
Reyiz'e ayıp ediyorsunuz şimdi. Bir zamanlar oksijen yoktu. Bizler oksijen tüpüyle gezerdik. Tayyip geldi oksijeni buldu (!)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.