+4

PUBG insanların üzerinde etkisi nedir?

BAĞIMLILIK

  pikachu_723   -   Geyik-Sohbet
4 0
8 yanıt   -  
+2

Zaman kaybı küfür alışkanlığı asosyallikten başka hiçbirşey değil günde 6saat oynayan biriyim.

2 0
paylaş
+1

aşırı zaman kaybı asosyallik.

1 0
paylaş
+1

Düzgün oynandıkça güzel bir vakit geçirme seçenegi olabilir insanlar için. Ama genel psikoloji olarak bugünkü yeni zelandada yaşanan canilikte gördügüm insanları psikopatlaştırıp insan öldürmenin kolay hale gelmesini hedef alıyor. Bu oyunla beraber şuan internettede fenomen olan NEFTLİX Dizi ve filmleri gerek kurguları olayları senaryoları toplumun psikolojisi ve dengesiyle oynuyor diye düşünüyorum. Bugün oyna kazanda 5000 kişinin Edirnenin marmara bölgeisnde oldugu bılmeyerek elendiklerini gördüm. Bu insanların gençlerin böyle dizi ve film izleyerek etkilenmesi çok kolay olur Derin teorik konular isteyene özeldende anlatabilirim saygılar HERŞEYİN BAŞI COCUKLARA VERDİGİMİZ GÜZEL EGİTİM VE AHLAKTIR

1 0
paylaş
+2

Yani kötü anlamda çok etkili olduğunu düşünüyorum. Çünkü o kadar kötü manzaralar görüyorum ki... O kadar bağımlılar ki ellerinden bırakamıyorlar.

2 0
paylaş
+1

Bir zaman çok oynuyordum muhabbet etmesi falan güzel oluyordu bir yandan da zaman geçirmek için. Sonra sıkıldım ve sildim bu kadar bir oyuna deli gibi bağlamam kendimi kısıt koyarım illaki.

1 0
paylaş
+1

Bu oyunu oynayan Kişiler o oyunu oynarken kendini kaybeden çok insan var. O oyunu oynayan kişiden bir şey isteyeceğiniz zaman o an isteyebilirsiniz. Çünkü konunun uzamaması için herşeyi kabul edecektir.

1 0
paylaş
+1

ben bir sefer başladım 2 gun uyumadım çok bağımlılık yapıyor tafsiye etmem

1 0
paylaş
+1

oyunda aldığınız kill zevki ve bağımlılık

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.