+5

Poşet para fiyatı artmalı mıdır?

    -   Ekonomi
5 0
8 yanıt   -  
+2

Hayır çünkü şuanki fiyat yeterince caydırı ı naylon poşet kullaniminda oldukça düşüs var yararlı bir uygulama oldu

+2

Poşet fiyatı şu an için arttırlmamalıdır. Poşetler üzerinden alınan yüzde altmış vergi çevre fonunda gidiyor. Eğer bu fon atıl değil ve iyi şeyler için kullanılır ise artırılmalı derdim.

+2

Zaten 25 Kuruş bir poşet karşılığında alınabilecek en düşük miktar. Bir çok mağazada 50 Kuruşa satılıyor. Neden daha çok para ödemek istiyorsunuz ki? Artmasını isteyenler bir hayır kurumuna bağışlasın bence fazla olan parasını.

2 0
paylaş
0

alınan ürünün yüzde 25 kadar bir oran uygulansın ve en az 40 tl altı alışverişlere poşet verilmesin böyle daha bi güzel soyup caydırıcılığı artılır. tabi şartları dahada zorlayabiliriz.

0 0
paylaş
+1

Bim de görüyorum poşet paralı diye bu seferde insanlar ekmek bölümünde ki poşetlere saldırıyorlar.Bunu çok yanlış buluyorum.Amaç zaten poşet israfını önlemek sen böyle yapınca ne anlamı kaldı ki kardeşim.

1 0
paylaş
0

Poşetler biraz daha kaliteli ve bir kaç kere kullanılabilir yapılabilirse, fiyatlarda artabilir tabi 25 kuruş yeri geldiğinde değerli bir para ama normalde 25 kuruşa hiç bir şey alınmaz. Amaç çevre korumaksa tamamen de kaldırılıp bez poşetler satılabilir.

0 0
paylaş
0

Artırılmasına gerek yok zaten çoğu insan artık hemen hemen bıraktı. Büyük alışveriş çantaları var onlardan kullanıyorlar.

0 0
paylaş
0

Poşetin Fiyatı Artmalı Çünkü poşet atık oldugu için çevremize dogamıza zarar veriyor.Bu yüzden Milletimiz Almaması İçin Çok yüksek bir fiyat yapmamız gerekmektedir.Benim Tavsiyem Bu İyi Günler dilerim..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.