+1

Piyasa durgun. Şuan sadece %10 Luk kısımda para dönüyor. Onlarda zaten ünlüler. Instagram da stoty de gördüklerimiz sadece tatil yapıyor. Ekonomik bir sıkıntımız var bizim. Bunu kabul ederek en kısa zamanda en az zarar ile kurtulmanın çaresine bakmalıyız. Soğan, patates fiyatları geçen aya göre düştü. Şu sıralar biraz iyiyr yön gösterdi. Ama önümüzdeki İstanbul seçimleriyle tekrar sıkıntılar bizi bulabilir. Heee birde meşhur s-400 ler var . Bunları aldıktan sonra da Amerika'nın bize uygulayacağı yaptırımlar çok büyük olabilir.

1 0
paylaş
+1

Evet güzel bir sor ama ülkemizin nüfusu 80 küsür milyon yani bu kadar insan içerisinde Bazı insanların tatil yaptıkları görünüyor Ama herkes için bu aynı değil birçok insan işsiz geziyor ülkedeki işsizlik oranı yüzde 15'i geçmiş Yani bu kadar insan var tabii ki tatile giden birçok insanın da genelde Kredi kredi kartı gibi şeylerden rezervasyon veya satın alma işi yapıyor

1 0
paylaş
+2

Kafa hükümet kafası mübarek ülkede ekonomik kriz var insanlar alış veriş yapamıyor hükümet diyor herkes avm,elere gidiyor tatile gidiyor. Kimse sormuyor mübarek AVM,ye her giden alışveriş yapabiliyormu eve ekmek götürebiliyor mu tatile çıkan acaba dört dörtlük tatil yapabiliyor mu?

2 0
paylaş
+2

Ben bu hayatta şunu öğrendim kim para yok diyorsa o kişi gavurdan zengin çıkıyor. Piyasada böyle adamlar yüzünden durgun paralarını faize yaptırıyorlar piyasaya kan ağlatıyorlar.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler