0

Pazar günü çok güzel bir kahvaltı olmazsa olamazımdır. Mutlaka diğer günlerden zengin bir kahvaltı ailece yaparız. Bu bizim olmazsa olmazımızdır.

0 0
paylaş
+1

Pazar günleri ailece mangal yaptığımız vazgeçilmez bir gündür, ayrıca her pazar günü arkadaşlarımla bir kafeye gidip canlı müzik dinliyoruz ve gayet güzel keyif alıyorum.

1 0
paylaş
+3

Pazar günleri genellikle sağlam bir kahvaltı yapmaya özen gösteririz ama bu sene o da yok. Çünkü aile fertlerinin eğitim ve iş rutin leri izin vermiyor bize.

3 0
paylaş
1 yorum
+1

Allaha şükürler olsun ki, yaklaşık 2 yıldır bana her gün pazar! Dolayısıyla diğer günlerden pek de farkı olmuyor benim için.. Şu anda bile bugün neymiş diye telefona baktım :-) Gerçi pazar günlerini de oldum olası sevmem ama özel bir şey yapma fikri de pazar vurgusunu beraberinde getireceğinden bana itici geliyor..

1 0
paylaş
0

Güzel bir kahvaltı ve günü değerlendirmek ve dinlenmek ve yeni haftaya hazırlanmak açısından film kişisel bakım vb.

0 0
paylaş
0

Pazar günü güzel bir duş aldıktan sonra kahvaltı ve ardından spor yaparım.

0 0
paylaş
0

Genelde temizlik :D Temizliğe cumartesiden falan başlıyorum bazen cuma değişiyor ama pazara da sarkıyor ..Pazar günü temizliğin son günüdür benim için mutlaka o gün içerisinde o güne sarkmışsa biter. Onun dışında bazen babam köfte alır köfte yeriz. Bazı pazar günleri arkadaşımla pazara gideriz kıyafet aksesuar gibi şeyler bakarız bazen de sahilde yürüyüşe çıkarız..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.