+4

Pazar günü için planınız var mı ?

    -   Diğer
4 0
8 yanıt   -  
+2

Pazar günleri pazartesinin dehşeti içinde sağa sola koştururum genelde. Sonra da pazartesinin beni bağlamadığını anlayıp bir rahatlama hissediyorum ve yürüyüşe çıkıyorum. Sonra pazar günleri dünyanın her yerinde oluşan insan seline bakıp , bir daha pazar günü dışarı çıkmıcam diyorum, ama her pazar yine çıkıyorum. Pazarlarım böyle geçiyor.

+2

Ben Pazar günü yatacağım bir süre sonra kalkıp kahvaltı hazırlayacağım çoçuklar eşim hep beraber Pazar kahvaltısı sonra biraz dışarı çıkarız çoçukların gönlü olur eve gel yemek hazırla yensin bulaşık yıka yat ev hanımlığının hafta sonu tatili olmuyor 7/24 her zaman görev seni bekliyor

+1

Deve güreşi izlemek:)

+1

vizeler yaklaştığı için deli gibi not çıkarıp onlara çalışıyorum bunun yanında birde quiz yapıyorlar hiç nefes almayalım diye. İlerleyen zamanlarda işin içine ödevler,araştırmalar ve makeleler girecek. Pazar günüm yine notlar,fotokobiler,slaytlar ve araştrmalar içinde geçecek. Güzel bir motivasyon şarkısı yanında kahvemi yudumlayıp vizeler için elimden geleni yapacağım gibi gözüküyor.

1 0
paylaş
+1

bir sürü proje odevim var ya onları yapıcam sonrada manyak bi şekilde videolar izleyip kafamı dağıtıcıam ve ertesi gün okullllllllllllllll

1 0
paylaş
+1

Şu an için bir planımız yok genelde hemen anlık olaylar yaşıyoruz her an ne yapcağımız belli olmuyor. Yarın gündüz evde olabiliriz ama akşama doğru bir yerlere gidebiliriz. Bizimkiler pek evde durmayı sevmez.

+2

Bir planım yok kahvaltı yapar biraz kitap okurum belki seramiğe başlarım yürüyüşe çıkarım

2 0
paylaş
+2

Sabaha kadar yatıcam sonra öğlene kadar yatıcam sanırım hep yatıcam. Çok güzel bir plan.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.