+1

Bence parayla ilgisi yok insanın kalbi ne kadar temizse o kadar çevreye sevgi dağıtır zengin olup ne çok iyi insanlar var fakir olupda çok kötü insanlar var onun için önemli olan kalbi sevgi olsun zenginlik fakirlik fark etmez isterse lüks mekana girsin değişmeyen insanlar var önemli olan dediğim gibi kalbi temiz sevgi olsun değişmez .

1 0
paylaş
+1

değiştirir takibi insan parayı gördü mü gözü dönüyor kimseyi artık tanımaz olur. şimdi ki devirdeki herkes para için uğraşıyor. gereksiz bir şey bu kendin ol mutluluk olsun yani para görünce kendini bir şey sanmak iyi bir şey değil !

1 0
paylaş
+2

Para da makam da ayrı ayrı gelince bile insanı değiştirir. İkisi gelince yüz derece değişir. Hatta bazıları yüz seksen derece değişiyor. Bu iki güç bar araya grlincd insana bazns geçici bazen de kalıcı karakter şokları yaşatır.

+1

Herkesi değiştirmez ama çoğu insan değişir , nerden geldiğini ne zorluklar çektiğini bilen adam için oara zaten gelip geçicidir der ve o adaı milyoner yap yinede değişmez benim görüşüm böyle

1 0
paylaş
+2

Değiştirir diye düşünüyorum çünkü insanlar fakir olunca genellikle aynı seviyede insanlar ile iletişimde olurlar ama parası çok olurda zenginleşirse ozaman kendine lüks bir daire alabilir, güzel bir araba alabilir ve böyle olunca haliyle zengin insan konumunda oluyor, güzel bir tatile çıktı diyelim orada farklı insanlarla tanışır, kendi seviyesinde zengin insanlarla tanışır ve makam olarakta değişir bu durumda

2 0
paylaş
+1

kişiye göre ve paraya göre degişir :)

1 0
paylaş
+2

Aslında kişiye göre demek isterdim ama bu devirde mutlaka değiştirir. Şahsen ben kendimi bile değiştireceğini düşünüyorum. Sistem canımı o kadar fazla yaktı ki, eğer yüksek mevkilere gelsem bende aynı şekilde davranmaktan korkuyorum o acı ile. Bence az da olsa herkes değişir o anın şoku ile bile.

2 0
paylaş
+1

Aslında değiştirmez ama karekteri değişime açık olanı değiştirir

1 0
paylaş
+2

Değiştirir, herkesi değiştirir. Güç insanı esir alır. Para ve makam ise güç getirir.
Değişmem diyenin parası ve makamı yoktur.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.