+2

Pahalı olan ürün mü Kaliteli Ucuz olan mı sizce ?

neye göre kime göre :)

2 0
7 yanıt   -  
+2

Şöyle bir terslik var. Her pahalı olan ürün kaliteli veya her ucuz olan mal dayanıksız değildir. Dediğin gibi kime göre neye göre. Nasıl kullandığına bağlı her şey. Özenle kullandığın takdirde ucuzda olsa pahalı da olsa o seni uzun bir müddet götürür.

2 0
paylaş
+1

Pahalı olan her ürün kaliteli değildir . Bence kalite önemlidir fiyat marka çok bir anlam ifade etmez

1 0
paylaş
0

Bence pahalı olan ürünlerin kullandığı malzeme ve üretim kalitesi daha iyidir. Tabi bazen sezon sonu kaliteli firmaların ürününü de ucuza alma durumun olabilir. Bunun için bilinçli bir tüketici olmak gerekir.

0 0
paylaş
0

Her zaman pahalı olan kaliteli olmadığından, ucuzluk-pahalılık değil de ürünün işlevini ne derecede gösterebildiği bence onun kalitelilik simgesidir.

0 0
paylaş
0

Bence kalite ile fiyat eşdeğer olarak yükselir. Kaliteli olduğu için pahalıdır ürün ( her ürün değil, genel olarak bahsediyorum).

0 0
paylaş
0

Kaliteli ucuz ürüne rastlamadığım gibi pahalı olup kaliteli olan üründe çok nadir bulunuyor. Alınan ürünü ve kullanılan malzemesini iyi bilmek gerekiyor, ürünler için bilgi sahibi olmak gerekiyor ki yanlış şeylere gereksiz para harcamayalım. Bildiğim belli başlı markaların kalitesinden de vazgeçmiyorum. Ucuz ürün alacak kadar da zengin değilim.

0 0
paylaş
0

Tabii ki de kalite olay olan her zaman iyidir kaliteli ama markalı olması gerekmiyor Yani markası olmayan da bir çok kaliteli ürün var Ben bir markasız mont aldım Yaklaşık 20 yıldır yiyorum yani kaliteli olsun ama markası çok da önemli değil.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.