+3

Ben yapıyorum resim çizdiğim için seviyorum öylesine karalamayı da.

3 0
paylaş
+3

Evet karalama yapmayı çok severim, bu genelde sıkılmışlığın ya da psikolojik göstergeler içerebilir ama ben buna alışkanlık diyorum. Bazen daha net düşünebiliyorum bu şekilde.

+4

Ara sıra yaparım. Birşeyi çizmek için karalama yaptığından daha anlamlı şekil alanlarıda olabiliyor.Maradona'nin attığı gol tanrının eli olabiliyorsa , buda tanrının eli olabilir diye de düşünüyorum bazen. :)

4 0
paylaş
+3

Fazla kağıdı karaladigim çok nadirdir böyle kafam başka yerlerde olduğu zaman oluyor genellikle sıkıldığım zaman kağıda kafama göre bişeyler yazmaya başlıyorum ve daha çok rahatlıyorum bi nevi terapi gibi bişey oluyor bende.

3 0
paylaş
+4

Evet yaparım bazen elimde kalem ve kağıt varsa ve ben çok düşünceli ve sıkıntılı isem elimdeki kalemle kağıda birşeyler karalamaya başlarım ve acaba karaladığım şeylerden ortaya neler çıkacak diye bakarım

4 0
paylaş
+4

Bazen can sıkıntısı ile güzel şeyler yazarım. Bazen öylesine manasızca bir şeyler karalarım. Ruh halime göre değişse de her zaman bir şeyler karalıyorum.

4 0
paylaş
+4

Bu olayı en çok telefonla konuşmaya dalarken farkında olmadan önümdeki kağıdı karalıyorum. Normalde huyum değildir kağıt karalamak. Okul zamanında sıkıldığım derslerde çok yapardım.

4 0
paylaş
+3

Evet yapıyorum...:)

3 0
paylaş
+2

Çok oluyor okul zamanında olmuştur hep şimdi bile bir şey düşünürken kendimi bir anda bir şeyler kararlardan buluyorum zaman zaman

2 0
paylaş
+2

evet ve cidden ruhu rahatlatıyor mesela sinirlisin ve sinir olduğun şeyleri özetle bir kagıda büyükçe yaz karala ve onları en son yırt rahatladığını hissedeceksin cidden

2 0
paylaş
+2

Telefonda konuşurken ya da oturmuş öyle boş boş dalıp gitmişken kağıt karalarım ama yeni bir şeyler çizmem yazılı olan şeylerin tekrar tekrar üzerinden geçerim hoşuma gider birazda bilinçsiz olur zaten

+2

Her gün değil ama bam telinin ağır bastığı anlarda karaladığım olmuştur.

2 0
paylaş
+2

HEH! Evet. Bunu özellikle şu sevmediğim derslerde yapıyorum.. Çok sıkılıyorum yaa kadın anlatıyor anlatıyor konuşuyor susmuyor matematik dersi yapar gibi ders yapıyor bir süre sonra ben dayanamıyorum artık açıyorum defteri bu testere filmindeki korkunç suratlı tipin yanağındaki şekli yapıyorum.. Dikdörtgenler yapıp içlerini boyuyorum böyle garip garip şekiller yapmaya çalışıyorum çiçek çiziyorum falan ama tabi bazen bazı hocalar çakal hemen diyorlar evet şimdi bu diyeceğimi sınavda sorabilirim diye hemen o an o hayal dünyasından çıkıp sınıf ortamına dönüyorum :/ .. Napiyim yaa o da habire okuyor arkadaş insan bir görsel bir şeyler hazırlar biraz ilgimi çeksin. Tamam benim görevim dersi dinlemek not almak ama biraz eğlence lazım şov yapacak . Öyle ot gibi öğretmen mi olur! Bulmaca çözdürsün konuyla ilgili ne bileyim onu da ben mi öğreteyim ya :D

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Sadece öylesine değil, aşırı gergin ve tabiri caiz ise triplere girdiğim zamanlarda sürekli bir şeyler yazmak, çizmek, karalamak beni gerçekten biraz olsa rahatlatıyor. Resim konusunda mükemmel olmasam da yazma konusunda kendime güvendiğimi söylemek isterim. Karalama defterlerimi de kız arkadaşıma verip gönlünü alma açısından bana destek olduğunu söyleyebilirim bu konuda. :)

1 0
paylaş
+2

Genellikle moralim bozuk ve keyifsiz hissediyorsam önümde boş bulduğum bir kağıdı öylesine karalarım yada resim çizmeye çalışırım. Genellikle böyle yaptığım zaman daha çabuk odaklanabiliyorum ve daha rahat düşünebiliyorum.

2 0
paylaş
+3

Evet yaptığım oluyor canım sıkılırsa falan yapıyorum özellikle zaman geçirmek için. Öyle değişik karalamalar, çizimler falan yapıyorum.

3 0
paylaş
+2

resim çizemediğim için çizdiklerimde karlama gibi gözüktüğü gibi hep karla yapıyorum ve hoşuma gitmese yapıyorum

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.