+2

Elbette sinir bozucu ama herkes yapıyor işte bir şekilde. İçlerini soğutuyorlar herhalde böyle yapınca. Dedikodu yapanlardan ziyade bağıra bağıra konuşanlar benim daha çok sinirlerimi zıplatıyor ve bangır bangır müzik dinleyenler.

2 0
paylaş
+1

Şüphesiz Onlar kendi öz kardeşlerin etini yiyorlar

1 0
paylaş
+1

Iletişim zor sanattır. Yeri ve ortamı vardır. Insanlar merak duygusu ile kapanınca gözleri ve kulakları duymaz. Hep fazla merak iyi değildir derler. Ne yapacaksın cahil işte.

1 0
paylaş
+1

Otobüslerde dedikodu yapanlar benim çok sinirimi bozuyor, bu yüzden de uyarıyorum dedimodu yapanları, kimse onların lakırtısını dinlemek zorunda değil sonuç olarak.

1 0
paylaş
+1

Otobustede dolmustada acik havada da yapilan dedikodularin hepsi günah olup dedikodu yapilmamasi gerekir. Birde kendilerini kaptirip kalabaligin icinde yuksek sesle dedikodu gıybet yapan kisiler erkekte olsa kadinda olsa hic ahlaki acidan ve dini acidan günah olup dedikodu yapan kisiler günah işlemektedirler.

1 0
paylaş
+1

Otobustede dolmustada acik havada da yapilan dedikodularin hepsi günah olup dedikodu yapilmamasi gerekir. Birde kendilerini kaptirip kalabaligin icinde yuksek sesle dedikodu gıybet yapan kisiler erkekte olsa kadinda olsa insanin sinirini bozar varip azinin ortasina vurasim gelir. Dedi kodu hic ahlakli bir durum olmayip ve de dini acidan günah olup dedikodu yapan kisiler günah işlerler.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler