+7

Otobüs ile yapılan uzun yolculuklarda uyuyabiliyor musunuz?

Yoksa rahat edemiyor musunuz?

    -   Seyahat-Tatil
7 0
14 yanıt   -  
+1

hayatta uyuyamam çok rahatsız.

1 0
paylaş
+1

Ben genelde otobüs yolculuklarında uyumayı tercih etmiyorum, müzik eşliğinde dışarıdaki manzarayı izlemek daha güzel ve daha hoş bana göre.

1 0
paylaş
+1

Gece yolculuğuysa illaki uyuyorum. İster istemez insan başını cama falan yaslıyor. Her ne kadar rahat edemesemde uykusuz yapamadığım için uyuyorum.

1 0
paylaş
+1

Boyum uzun olduğundan dolayı pek rahat uyuyamıyorum. Kafamı bir yere koysam bacaklarımı sığdıramıyorum rahat bir şekilde. Önde yaşlı bir teyze varsa zaten Allah yardımcım olsun koltuğu yatırıyor olan bana oluyor yol boyunca. Otobüsler biraz daha büyütülmeli bence

1 0
paylaş
+1

Ne uyuyabiliyorum ne de rahat edebiliyorum.Boyum uzun çünkü. O değil benim ön koltuğumda oturan da rahat edemiyor. Görüyor durumu.Arkaya indiremiyor koltuğunu. Uzun yolculuklarda hem kendime, hemde önümde oturan kişiye üzülüyorum.

1 0
paylaş
+1

Gece yolculuğundan nefret ederim ve asla uyuyamam, ama öğlense yolu izleye izleye gelirim yine uyumam yani.

1 0
paylaş
+1

Asla uyuyamıyorum mola yerlerinde yanımda seyahay eden ailemin olup olmadığını kontrol etmeden yapamıyorum bu durumda da yolculuk boyunca uyumadan kalmak zorundayım

1 0
paylaş
+1

Genelde yolu seyretmeyi tercih ederim

1 0
paylaş
+1

Çok olmadığım sürece yolculuk sırasında uyuyamam. Gündüz ve gece farketmez yolu izleyerek seyahat ederim. Arada müzik dinliyorum.

1 0
paylaş
0

Ben uyuyamıyorum rahat edemiyorum hiç, başım ağrıyor bir de üstüne.
Otobüsün sessiz sesi, insanlar, kulaklıklardan gelen sesler falan tam bir zulüm, beni sigaraya başlatan şeylerden biri :D Şimdi 5-6 saatten daha fazla süren yolculukları tercih etmiyorum.

0

Ben uyuyabilenlere gerçekten çok şaşırıyorum ya. Hayır ben uzun birisiyim 1.83 boyum var koltuğa zor sığıyorum, başımı yana eğsem boynum ağrıyor, az rahat oturayım desem olmuyor. Bu benim için bayağı büyük bir sıkıntı ve yaşadığım şehirle üniversitemin bulunduğu şehir arası 13 saat sürüyor ve gerçekten zehir gibi bir yolculuk oluyor. Uyuyanları da çok çok tebrik ediyorum...

0 0
paylaş
0

Uzun yolda olunca istemeden uyuyorum ama cok rahatsiz boynum agriyo tabi cam kenarinda olmak daha avantajli montunu cikar yastik gibi kullaninca biraz daha rahat oluyo bole de denense biraz daha rahat gidilebilir

0 0
paylaş
0

Evet ama bölük bölük hep. Çünkü illa bir ses bir fren bir şey oluyor. Bazen acıkıyorum uyanıyorum bazen arkadaki koltuğu çekiştiriyor yanlışlıkla veya bilerek tekme atıyor gibi oluyor falan o yüzden kısmen uyuyabiliyorum..

0 0
paylaş
+1

Ben uyuyamıyorum başımı cama yaslayıp gözlerimi tam kapatıyorum ki ya ani bir fren yapıyor şöför ya bir ses duyuyorum ya ışıkları açıyorlar.Gündüz olunca ya yolu seyrederim ya kitap okurum ama gece olunca sadece müzik dinleyebiliyorum ve uzun bir yolculuksa sıkılmaya başlıyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.