+5

Yine güzel bir gününde bu site.. Bugün ödeme talebi yapamadığım için çok üzülmüştüm ama gönlümü aldın :) . Sevdim yine seni sevdirdin kendini bak :) . Hadi daha da çok bonuss ver bizee

5 0
paylaş
1 yorum
+4

Sitede sürekli kalınca bonus vermiyor. Ama siteye ara ara girince ilk yazdığın mesaja bile bonus veriyor. 30 dakika aralıklarla girip 10'ar soru cevapladım daha karlı çıktım 2 saat kalmaktan :)

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Bende şaşırıyorum bazı zamanlar. Arka arkaya o kadar çok ap vermeye başlıyor ki ne oluyor yahu diyorum resmen. Şansın daim olsun bu arada. Tabii benimki de:)

3 0
paylaş
1 yorum
+3

Niye bize yok yaaa

3 0
paylaş
+3

Ben de bugün sitede çok güzel bonusu aldım. Yani bazen üst üste de alıyorum. Gerçekten bugün karlı bir gündeyiz,İnşallah şansımız hep böyle devam eder.Bonus verdiğin için teşekkürler Ahmet'esor sitesi...

3 0
paylaş
+2

Ay döndüğünden dolayı bu ayki bonus payı yüklenmiştir ondan dolayı bonusu bol veriyor zaten ilk yirmi günde topladığını toplayacaksın ay sonuna doğru azaldığı için bonus vermiyor. Kazançlarınız bol olsun.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Hergün değişiyor heralde bugün az Ap verdi.Neye göre çok Ap veriyor çözemedim ki

1 0
paylaş
+2

Bana bugün ne bonuslar geldi ne bonuslar. Vallahi siteye hayran kaldım bugün. 156 cevap vermişim ve şu an 1317 ap toplamışım. Harika oldu bu. Üst üste 3 kere 30 ap geldi. bayağı şaşırtıcı oluyor.

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Arada öyle Ahmetesor sitesi küçük bonkörlükler tatlı sürprizler yapıyor. Bana da bir iki kere 30 AP vermişti. Bqzne d Behiç vermiyor. Hatta çoğu zaman. Şimdi verirse bile şaşarım.

2 yorum
+1

Sevindirici uygulama

1 0
paylaş
+1

Bana daha hiç bonus vermedi ne yapınca veriyor ki yardımcı olabilirmisiniz

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.