+1

Öğrencilerin beslenme düzeni yok gibi, çünkü erken saatlerde dersleri var ve bazıları o saatte kahvaltı yapamıyor okulda zaten ne belli başlı yiyecekler ve sürekli onları tüketmek zorunda kalıyorlar.Bunları düzenlemek kişiye bağlı biraz da evdeki malzemelerle bir şeyler yapıp okula götürebilirler.

1 0
paylaş
+1

Çok yememek iyidir :)

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle öğün atlanmamalı ve sabah kahvaltısına özen gösterilmelidir

1 0
paylaş
0

Sabah-patates kızartması
Öğle-makarna
Akşam-daha çok makarna

0 0
paylaş
+1

Düzgün ve sağlıklı olmalıdır.

1 0
paylaş
+1

Sabah kahvaltısı yapılmalıdır. Doğal kuruyemişler, meyveler, protein zengini yiyecekler beslenmelerinin vazgeçilmezleri olmalıdır. Asitli gıdalardan, cipslerdeen, Fast food ürünlerinden uzak kalmaları gerekir.

1 0
paylaş
0

Bir öğrenci hayata yeni başladığı için birini tertemiz bir sayfadır çizilmemiş kirlenmemiş ve gereksiz şeylerle doldur olmamıştır büyüklerini düşen bu tertemiz sayfaları belini birlikte kullanabilecekleri bilgilere doldurmak ve çocuğun zihinsel gelişimine yardımcı olacak adalılar beslemek kahvaltıda çocukların zihinsel gelişimimize katkı sağlayacak besinler protein açısından ve emeğinin ihtiyacı olan şekeri karşılayacak Doğal besinlerle çocuğun beslenmesi ve gelişiminin bu besinler döngüsünde sürdürülmesi gerekiyor

0 0
paylaş
0

Bence doyurucu ve sağlıklı olmalıdır en önemli zamanlarında pıroteyin almalıdırlar

0 0
paylaş
0

Sabah saat kaçta kalkarsa kalsın evden kahvaltı yapıp öyle çıkmalı tabi burda görev anne babaya düşmektedir . Öğle yemeği için bence yanına yemek katılmalı para verilmemeli okul kantininde pekte sağlıklı şeyler yok bilindigi üzere

0 0
paylaş
0

Beslenme konusu büyük ve kapsamlı bir konu. Beslenme düzeni ise yaşam şekline ve ihtiyaca göre değişebilmekte. Bence, ders çalışması, öğrenmesi, dersi izlemesi, beklenen bir öğrencinin beslenme düzeninde (aynı zamanda büyüme de hala devam ettiğinden) protein kaynaklarının olabildiğince yüksek tutulması doğru olacaktır. Aynı zamanda vitamin ve minerallere de daha çok ihtiyaç duyacaktır genç-öğrenci bünyesi. Kabuklu yemişler, taze/kuru meyveler, yoğurt tüm öğünlerde kolaylıkla tüketilebilecek, hazırlık gerektirmeyen ve etkili besin maddeleridir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.