+6

Ödeme talebi verenler var mı?

    -   Ahmetesor ödeme-talebi
6 0
8 yanıt   -  
+2

Ödeme talebi verdim. Umarım bu sefer sorun çıkmaz ve bir ay daha beklemek zorunda kalmam inşallah. Ödeme talebi verenler umarım bir aksilik çıkmadan paralarını alırlar.

2 0
paylaş
2 yorum
+4

Ödeme talimati 1 martta saat 13:00 da verdim. Bu ay ilk defa ödeme alacak olup sabirsizlikla hergun hesabimi kontrol edip beklentim martin 10 da yatarsa cok iyi olacak benim icin. Siteyye guvenim sonsuz olmakla birlikte sorun yasamamak icin kisisel banka ve ödemenin kime olacagini dogru sekilde girip kazancimi almayi beklemekteyim.

+5

Ödeme talebi verenler arasındayım ben de. Diğer iki aya oranla bu sefer kazancım daha düşük ama idare eder. İşime yarayacak bir miktar. İstediğim iki kitap var, onları sipariş edeceğim. Bu arada, bol kazanç dilerim.

+3

Ödeme talebi verdim evet bu ay kesinlikle artık almam gerekiyor geçen ay alamamıştım nedenini bilmiyorum kime yazan yerden işaretledim kendi hesabıma diye. Bi zahmet bu ay olsun.

3 0
paylaş
+3

Bende ödeme talebi verdim, şubat ayı bir talihsizlik midir yoksa referans adı altında olmasından dolayı ilgimi çekmediğinden mi nedir bilinmez alamadım. bu ay herşeyi tekrar tekrar kontrol ederek yaptım ve talepte bulundum.

3 0
paylaş
+2

Ben ödeme talebinde bulundum ama genel olarak daha ödeme yapılmadı. Bakalım en kısa sürede ödeme yapılırsa mükemmel olacaktır. Bende bekliyorum.

2 0
paylaş
+1

Ben ödeme talebinde bulundum ama daha bana herhangi bir ödeme de yapılmadı. Umarım en kısa zaman da bana ödeme yapılır yoksa ben baya da sıkışacağım diyorum.

1 0
paylaş
0

Ben ödeme talebinde bulundum ve en son olarak ayın on beşinde ödeme aldım. Siteye de bol bol teşekkürlerimi sunuyorum. Site baya sağlam bir yerdir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.