+4

Ödeme geceleyin başlar mı?

    -   Ahmetesor
4 0
5 yanıt   -  
+3

Ödemelerin gece yapılacağını sanmiyorum ama aslında yapilsa iyi olur odeme bekleyen herkes icin sabah suprizi olacaktir ve bircok üye bu sayede güne güzel başlar diye düşünüyorum

3 0
paylaş
+1

Ödemelerin aksam degil öglen yapildigini bir cok kez gordum. Saten gece bankalar calismadigindan sitede ödemeleri hafta ici ve mesai saatleri icinde yapilacaktir. Yoksa site her uyeye ödeme yapacagi her hesaba ayri trasfer ücreti ödemek zorunda kalacagindan aksam ödeme yapcagini sanmam. Öglen saatlerinde ancak yapilacaktir.

1 0
paylaş
+1

Ödemelerin gece yapılacağını düşünmüyorum fakat geceleyin ödeme talimatı verirlerse, gün içerisinde hesaplara transferi yapılabilir.Bu yüzden hem üyeler için hemde yönetim için bunu gece ayarlamak kolaylık olur.

1 0
paylaş
+2

Bana göre ödemeyi geceleyin yapmayacaklar diye düşünüyorum yani belki sabah saatlerinde ödeme yapabilirler ama gece yatırılacağını hiç zannetmiyorum. Ama eğer gerçekten yatırırsalar güzel olurdu. Hiç olmazsa sabah süprizle uyanırdık.

2 0
paylaş
+2

Bankalar kapalı olduğu için ödeme talimatı verseler bile para hesaba sabah ulaşır en erken. O yüzden anlamı da yok. Genelde öğleden sonra yatmış oluyor para.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.