+1

Öyle bir saçmalıkta varmı ?

+1

Belli oluyor senin site icerisinde yaptigin hareketler zaten. Senin kodlamada hersey belli oluyor zaten... hadi onu gectim sen ben baksak zaten sordugun sorulardan vr yazdigin cevaplardns bdlli oluyor ki..

1 0
paylaş
0

@rosmann şimdi sen bir soru sordun ve bende o süre içinde 1000 soru sordum ve 1000 cevap verdim şimdi kim daha aktif. Yani site neye göre belirleyecektir.

2 2
paylaş
2 yorum
0

Nasıl yani ödeme talimatı verdikten sonra ayın 1-15 arası sürekli aktif mi olmak gerekiyor? Yoksa yatmıyor mu para?

0 0
paylaş
0

Ödeme talebi kısmındaki o duyurusu ben de dahil kimse anlamadı. Bu tür kriterler ucu açık ve subjektif değil, objektif olmalıdır. Ayrıca ödeme alamadığımızda direkt aktif değilsin diyecek sana site.

+1

Sitede aktiflik durumunun nasıl ortaya atılacağını bende bilmiyorum. Ama bazen sitede aksamalar olmaktadır. Bakalım site aktifliğe nasıl bir öneride bulunacak merak ediyorum.

1 0
paylaş
+2

Vallahi ben de bilmiyorum neye göre aktiflik yapacaklar ama bence yerinde dolmamış. Sonuçta o üye kazanılmış hakkını alacak. Kimisi bar ayda 100 TL yapar kimisi altı ayda 50 TL o zaman ne olacak.

+1

Şimdi sitede sanırım bir soru ya da bir cevap yapmak bile aktiflik koşulunu sağlayacaktır. Bu da oldukça iyi bir şeydir. Bence hep bu tür şeyler de olması gerekiyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.