+1

Hayatımda hiç huzurlu hissetmediğim kadar huzurlu hissedeceğim bir an olurdu heralde, özellikle fotoğraftan yansıyan sakinlik, dinginlik ve güzellikte cabası. Gerçekten hoş bir görüntü orada olup bu anı yaşamak isterdim.

1 0
paylaş
+2

Ben burada olduğumu hayal ediyorum ve arka fonda i found my love in portofino çalıyor ama bocelli söylüyor ..ne diyebilirimki içim huzurla doluyor bu şekilde sokak arasında deniz manzarası görünce.. Orada bir kayık nefis deniz kokan bir rüzgar saçlarımı hareket ettiriyor .. Muhteşem bir his var içimde nefes aldığımı yaşadığımı hissediyorum böyle manzaralar karşısında.. ılık bir rüzgar ve begonvil kaplı evler .. daha az araba sesleri... ait olduğum yer buralar benim resmen.. ben şu an yaşamıyormuşum bu fotoğrafı görünce farkettim.

2 0
paylaş
4 yorum
+2

Görsel, bana pek bir şey ifade etmedi doğrusu.. Nispet yapıyormuşum gibi olmasın da benim yaşadığım yer görseldekinden çok daha güzel çünkü.. Böyle daracık sokaklar, merdivenler filan da yok.. Denizin yanında, rahat, yeşil ve geniş ferah alanlar var.. Manzara güzel, hava güzel, adeta bir kartpostalın içinde yaşıyorum zaten :-)

2 0
paylaş
+1

Keşke burada olsam. Sessiz sakin bir ortam mavili bir dünya. Hem gezmelik, bir kenara oturursun kitap okurdum. Farsça şarkılar, Jazz, klasik müzik açıp dinlerdim. Içinde huzur dolar insanın.

1 0
paylaş
+2

Orda olmak isterdim huzur hissediyorum sakinlik. Kafami dinlemek için güzel bir yer.

2 0
paylaş
+2

Bu yerleşim alanı besbelli Ege Denizi civarıdır. Özellikle bu Yunan ve İtalyan adaları kıyısında bir ada kasabasına hatırlattı. O atmosferin verdiği huzur derdim.

+2

Huzur ve mutluluk. Çok anlam veremiyorum ama deniz beni acayip mutlu ediyor. Denize karşı saatlerce oturabilirim. Deniz sesi ve kokusuna bayılıyorum.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.