+9

O seni seviyor mu?

9 0
19 yanıt   -  
+2

Yani onun sevip sevmediğini bilemem ama ben onu deli gibi seviyorum

2 0
paylaş
1 yorum
+3

ben onu çok seviyorum o beni seviyor mu seviyor gibi çünkü gülüyor bana ama inşallah sevgimi boşa çıkartmaz:)

3 0
paylaş
+3

kimseyi sevmiyom

3 0
paylaş
+3

O benim sadece tenimi seviyor. Ama ben onun yüreğini kalbini seviyorum. O tenime dokunmak istiyor. Ben onun yüreğine dokunmak istiyorum.

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Seviyor seviyor HEMDE çok seviyor :)

2 0
paylaş
+2

sevgimi hikayelerimde şiirlerimde yaşatıyorum çünkü öyle sevildiğime inanmıyorum.(

2 0
paylaş
+2

çoooook :)) bende onu çok seviyorummm :)

2 0
paylaş
+2

Bir bakışıyla bile anlaşılır onun sevgisi.... :))

2 0
paylaş
+1

Bir kızı sevdim bana karşı hep samimi konuşurdu arkadaşlarına bile demezdi ama bir tek sevgilin var mı diye sorduğumda yok derdi ben dedim oda beni seviyor diye düşünmüştüm ama ne yazikki yanılmışım sonradan ögrendim sevgilisi aldatmış ama hala onu seviyor ve bekliyormuş bunu ögrenince Bi daha da ugraşmadım.

1 0
paylaş
+2

Galiba bu sefer seviyor yav hiç böyle biriyle karşılaşmamıştım maşallah dicem ama maşallah dediğim 2 gün yaşamıyor ahahahahahaha aman nazar değmez inşallah ben de severim inşş.

2 0
paylaş
+1

O beni seviyor Tabii ki Sevdiğini her zaman söylüyor Kapında paspas olayım köpeğin olayım diyor Ben de köpekleri çok severim

1 0
paylaş
+2

Seviyor sevmesine de icraat yok sevgi de bir yere kadar 10 yıldır yaşanan aşkın meyvesi olsun ister insan ama nerede biz de o şans ancak sever, emek verir sevilir sonra da vazgeçmek zorunda kalırız.

2 0
paylaş
+2

O beni sevmese de olur ben onu çok seviyorum. Benim sevgim ikimize de yeter. Ben onun yerine de fazlasıyla severim:)

+2

O beni şiirlerinde şarkılarında çok seviyormuş Sevemedim karagözlüm seni ömrüm boyunca hep kıskandım durdum uzaktan diyor

1 yorum
+1

Seviyor. Sevdigine çok inanıyorum ve ben de onu çok seviyorum. <3

1 0
paylaş
+2

İnsanların beni sevip sevmediğini tam olarak anlayamıyorum. Seviyor gibi görünüyor. Umarım öyledir. Benim de hislerim eskisi gibi ama zamanında söylediği sözleri unutmadığım için biraz da kırgınlık var.

2 0
paylaş
+4

Güzellik kraliçesi Gülçin hanım beni sevmiyor. Demek ki güzel olduğu için çok seçici davranıyorsun. O yüzden bana yüz vermiyor.

4 0
paylaş
+3

Hatalarımı tölere ediyor, beni sahiplenip koruyor, düşünüyor, özlüyor, her fırsatta kocaman sarılıyor... O beni seviyor... ????

3 0
paylaş
+2

O beni gerçekten çok seviyor. Onu öğrendim biliyorum. Sevilmeyi her insan hak eder. Ben de hak ettiğimi düşünüyorum onu seviyorum.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.