+3

Şu an bakıyorum.Hayır henüz yatırmamışlar.Acaba akşama doğru mu yatıracaklar..

3 0
paylaş
2 yorum
+4

Benim de hesabımda herhangi bir hareketlenme yok maalesef ki. Anlamıyorum ne zaman yatacak ki. Sonunda ilk 15 gün deniyordu klavuzda. Bugün de ayın on beşi ve herhangi bir açıklama da yapılmadı. Gün içinde yatacak veya yarına kalacak diye.

+1

Ödeme almiyorum

1 0
paylaş
+1

Arkadaş hep benim kısmetime mı oluyor bu terslikler. 15 gün boyunca hergün 5 dakika aktif olma koşulu koymuşlar. Fazlasıyla yerine getirdik. Daha ne eksik anlamadım. Geçen ay erken saatlerde tıkır tıkır aldılar ödemelerini üyeler. Şimdi neden böyle oldu :)

1 0
paylaş
2 yorum
+2

Ben hesabımı kontrol etmedim, nasılsa burada arkadaşlar gelişmeleri paylaşıyor diye.. Gördüğüm kadarıyla yattı diyen yok! Yapacak bir şey de yok, bekleyeceğiz sonuçta.. Geç olsun da güç olmasın :-)

2 0
paylaş
+1

Sitede gözlemlediğim kadarıyla son zamanlarda hiç rayında giden bir durum yok gibi.Ne düzgün bir açıklama ne düzgün bir duyuru yada etrafta aktif olarak bu tarz durumları yanıtlayacak bir yetkili moderatör vb. kişiler gibi.Belirtilen duyurular da yada ödeme vb durumlar da bir aksilik olacaksa insanlık halidir olabilir ama öncesinde bunun bilgisinin verilmesi gerekir,burada üye olanların vede en çokta ödeme bekleyen kişilerin hakkıdır.

1 0
paylaş
+2

Malisef Ahmet beyin parasını yemek nasip olmadı ilk hesabım da ödeme alabiliyordum nedenini bilmediğim nedenden kapandı bu ikinci hesabım seviye 4 daha Sorular cevaplar 7/24 sitedeyim artık başım dönüyor artık Ahmet bey AP verirse bir dahaki ay parası nasip olur herhalde

2 0
paylaş
+1

daha ben yeni başladım siteye bilmiyom aysonu olcak inş.

1 0
paylaş
+2

şu ana kadar kimsenin paraları yatmamış herhalde yatsaydı burada bunların haberleri olurdu.ama biraz gecikmeler oldu herhalde .

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.