+1

Evet samimi geliyor ki akla aykırı sözler olduğunu düşünenler için ise kur'an okumayı öneriyorum.

1 0
paylaş
+2

Nasıl samimi gelsin ki. Trilyonlarca parayı almak şartıyla programa çıkıp insanlara fakirliği öven insan ne kadar samimi olabilir? Sadece bunu düşünmek bile yeterli olur herhalde.

2 0
paylaş
+1

Programlar ve söyleşilerden kazandıkları parayı, mal varlıklarının fazlalığı yalnız çok fazla olması düşünülürse evet.

1 0
paylaş
+2

Cübbeli Ahmet hocayı fazla dinlemem. Nihat Hatipoğlu'nun anlattıkları oldukca bana samimi geliyor. Yalan yanlış sözler söylediğini görmedim.

+1

Gelmiyor yalan yok çünkü televizyon kanalları ne istiyorsa nasıl insanların ilgisini çekmesi gerektiğini söylüyorlarsa onlarda o şekilde konuşuyorlar madem samimiler ücret almadan çıksınlar 1 ay yada çok cüzzi bir miktar alsınlar 1 aylığına milyonlar al, askeri ücretli geçinen insana şükretmeyi bilin de hani samimiyet.

1 0
paylaş
0

elbette inanmıyorum hiç birine ramazandan ramazana her sene orucu neyın bozdugunu hangı eylemlerın gunah oldugunu anlatıyorlar sankı her sene bı ayrı ayet ınıyor tovbe tovbee..ya bu ülkenin başında diyanet işleri diye bir makam var israf hakkında kul hakkı hakkında son zamanlarda ağzını açıp tek fetva verdiğini duydunuz mu ? yok neden millet enayi zaten cebine doldur cukkayı sonra ses etme.bunlarında yaptıkları aynı ramazan ayında bak tv lerde sahura kadar ee ramazan bıttıkten sonra bırını goruyomusun bı gece vaktı tv de canlı yayında yok neden ramazan bıttıkten sonra normal zamanlarda gece gunah oluyo sankı o gecelerde dua edılmıyor.hele kı nıhat hatıpoğlu ayda 600000 dolar alıyor lan bı garıban sevındır barı aynı agustos bocegı karınca mısalı ama bu tam tersı 1 ay calısıyo sozde 11 ay yatıyo sonra cıkıp televızyona dıyor kı hos geldın 11 ayın sultanı :))))

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler