+4

Neden Ahmetesor uygulamasını tercih ettin?

Neden bu uygulama veya neden bu kadar guveniyoru?

    -   Ahmetesor
4 0
5 yanıt   -  
+2

Baya bir insan kullanıyor ve ödeme kanıtı var . Tercih etmemin sebebi kendimi saçma salak oyunlara vermek yerine burda en azından bir sürü insanların içinde soru cevap yaparak AP kazanarak kendime bir uğraş buluyorum . Diğerleri oyunlarda level atlayarak veya bölüm geçerek bu heyecanı zevk-i yaşarken ben burda AP kazanarak sorduğum sorulara yanıt geldiğinde veya yorum yaptığımda gelen AP ‘lerle heyecan yaşıyorum ve zevk alıyorum bu siteden bu yüzden ahmetesor. com tercih ettim .

2 0
paylaş
+1

Çünkü burada küfür etmeden de eleştiri yapabiliyorum. Küfürün yasak olması benim için çok belirleyici oldu. Soru sorup cevap yazmayı da seviyorum.

+1

Bu siteyi birçok kullanıcı ile beraber kullanabiliyoruz, bazı konularda fikir ayrılıklarına düşsek bile üyeler birbirini kıracak hale gelmedi yani burada kendimi rahatça savunup, eleştirilerde bulunabiliyorum. Ayrıca bilmediğim bir soruya yanıt vermek için araştırma yapıyorum, bilmediğim ve hayatımda hiç görmediğim ürünler gördüm ve ne olduklarını araştırarak öğrendim. Bu site zamanımı geçirebileceğim çok yararlı bir site oldu, günde en az 3 saat mutlaka siteyi kullanıyorum.

1 0
paylaş
+1

İnstagramda orda burda boş boş videolar izleyeceğime burda bildiğim konularda insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum aynı zamanda fikir sahibi olmak istediğim konuları soru olarak yansıtıp insanların düşüncelerini alıyorum ve bunları yaparken aynı zamanda para kazanıyorum.

+1

İnternette YouTube de geziniyordum bir video ya denk geldim sevdim deneyim dedim

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.