+6

Ne tür turşulari seversiniz?

Ne tür turşulari seversiniz?
6 0
16 yanıt   -  
+3

Turşunun her türlüsünü severim. Tursu olsun yeterki sabah akşam yer kilo alırım. Fazla tuzlu olduğu için kilo yapıyor:))

+3

başta salata turşusu olmak üzere hiç ayırt etmeden önümde olsa hepsini yerim çünkü çok seviyorum özellikle kuru fasulye ve pilavın yanında offfff çok güzel gidiyor:)

3 0
paylaş
+3

Turşunun limon ile yapılanını severim. Kendimde çok güzel yaparım ama ben karışık turşudan ziyade salatalık ve lahana turşusu seviyorum. Tabi kaşıkla suyunu da içiceksin...

3 0
paylaş
+3

Turşunun limon ve sirke karışımı ile yapılanı çok güzel oluyor. Her turşuya sirke limon yakışmaz tabi. Sabah kahvaltısında bile yerim ben.

+3

Resimde bulunan migros turşusu içindekilerin hepsini de severim ayırt etmem migrosun turşusu da en en sevdiğim turşu markasıdır:)

3 0
paylaş
+2

Her türlü turşuyu seviyorum

2 0
paylaş
+1

Salatalık çok severim. Bir de beyaz lahana turşusunun hastasıyım.. Özellikle böyle kırt kırt olan çıtır kısımlarına bayılıyorum.. Yedikçe yiyesim geliyor benim ya.. Yemeklerin yanında muhteşem oluyor.

1 0
paylaş
+1

kornişon, domates, lahana, acur, acı biber turşularını seviyorum.

1 0
paylaş
+2

Turşunun her çeşidini severim. Ama yemeklerde özellikle acı biber turşusunun tercih ederim. Yemek yemeye canım istemediğinde acı biber turşusu yediğimde daha fazla yemek yeme isteği geliyor. Fazla yemek yiyip kilo alıyorum:))))

2 0
paylaş
+1

Yemegin yaninda tursu yemeyi severim. Bazilari o kadar tursu seviyor ki sabah kahvaltisinda bile tursu yiyeni gordum. Ben sadece yemeklerin yaninda kornison tursu taze fasulye tursusu lahana tursusu ve domates tursusunu severim.

1 0
paylaş
+1

kornişon turşusu efsane :)

1 0
paylaş
+1

sadece salatalık turşusu

1 0
paylaş
+1

Turşunun her çeşidini severim. Ama turşu yediğimde ben de zayıflama oluyor. Neden bilmiyorum ama turşu yediğimde çok zayıflıyorum. Demek ki turşu yemek bana iyi gelmiyor.

1 0
paylaş
+1

adını duyunca bile ağzım sulanıyor salata turşusu birde beyaz kelem turşusu , birde akla yada ismini duyunca ağzında haraketlilik olan baska yiyecek var aklınıza gelen ?

1 0
paylaş
+1

Her türlü turşuyu çok severim. Özellikle acı biber turşularına bayılırım. Yemeklerin yanınada olmazsa olmazım.

1 0
paylaş
0

Acı olmayan her türlü turşuyu severim. Hatta bunu yazarken bile ağzım sulandı.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler