+3

Nasıl daha fazla AP kazabilirim ?

    -   Ahmetesor
3 0
7 yanıt - paylaş
+3

Devamli cevap yaz ve bonus ap leri kazanmaya bak. Brlli cevap sayilarinda da bonus ap kazanabiliyorsun. 25 cevaba 50 ap bonus, 50 cevaba 100 ap bonus gibi... 500 cevaba kadsr gidiyor bu. Gerci suan cevap siniri var. O yuzden her kisinin cevap yazmasi farkli olacaktir. Ama seviye atlamaya calis o yuzden. Surekli aktif olup cevap yaz.

3 0
paylaş
+3

Daha fazla soru cevaplayarak daha çok AP kazanabilirsin. Ve cevapların mantıklı bir biçimde olursa bonus AP kazanırsın. Ve daha fazla soru sorarak da AP Kazanabilirsin. Günlük sana limit verilen soru sorma ve cevap hakkınızda kullanarak hızlı bir şekilde AP kazanabilirsin.

3 0
paylaş
+3

Daha fazla AP kazanmak için öncelikle sorulara uzun ve geniş cevaplar vermeniz gerekiyor. Böyle yapa yapa sizlerde daha iyi kazanabilme şansınız vardır.

3 0
paylaş
+2

Sorulara çok mantıklı ve ayrıntılı cevaplar verdiğim halde çoğu zaman AP kazanamıyorum. Nedenini anlamıyorum ya da nasıl neye göre veriliyor ap’ler acaba.

+1

Daha fazla puan ve daha fazla para kazanamak isterseniz öncelikle sizlerin burdan daha iyi cevaplar vermeniz gerekiyor. Daha sonra da sizler ap kazanmalısınız.

1 0
paylaş
+1

Ben genel olarak günde bin kadar AP kazanıyorum. Ben bunu da cevaplarıma borçluyum. Keşke sitede daha fazla AP yapma imkanım da olsa diyorum.

1 0
paylaş
0

Daha fazla AP kazanmak için öncelikle sizler sorulara daha uzun ve kaliteli cevaplar vermeye çalışınız. En kısa zamanda faydasını göreceksiniz kardeşim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.