+1

Mutluluk Gerçek mi ?

    -   İlişkiler
1 0
5 yanıt   -  
0

Mutluluk gerçek öyle bir anda öyle bir mutlu olursun ki sen bile şaşırır kalırsın

0 0
paylaş
0

Mutluluk bence gerçek mutluluk çocukken ki mutluluktur. Biz çocukken o kadar çok mutluyduk ki büyüdükçe sorumluluklar ala ala mutluluğu unuttuk. Ama o eski mutluluk yine geri dönecek bize.

0 0
paylaş
0

Mutluluk belirli belirsiz her an karşılaşabilecek bir duyudur. Sevmek sevilmek hoş hareketler sergilemek mutlulugun belli yerlerinde yer almaktadır amma velakin belirsiz olan yanları ise istemsizce olan davranışların sonunda gerçekleşen bir ufak tefek tebessümler diyilebilir.

0 0
paylaş
0

Mutluluk yoktur daha doğrusu yokluktur hayatta bizi üzen yıpratan bir sürü şey var.bunlarin yokluğuna mutluluk diyoruz çünkü sizlerin mutluluk tanımı çok saçma ben daha birşeyin varlığını büsbütün mutluluk getirdiğine şahit olmadım yaşım yirmi iki daha belki ondandır ama görmedim anlık yaşadığınız sadece sıcaklarınızı geniş bir u şekline getirmeye yarayan şeylere de mutluluk demekten vazgeçin artık Mutluluk yoktur hem ben filmler ve bir kaç hayalci kitap dışında mutluluk dan ağladığını görmedim gerçi ona sarıldığımda gözlerim yaşarmıştı ama mutluluk dan değildi ilk ve son olduğunu bildiğim içindi. Kandırmayalım kendimizi mutluluk için savaşmayı birakin acının hüznün olmadığı bir dünya hepimize yeter yoklukla kalin.

0 0
paylaş
0

Mutlulugu uzaklarda arama mutluluk insanın içindedir tabi ömrü boyunca o mutluluğu bulması lazım ama hata yapıyoruz genel olarak hatamız şu mutluluğu hep dışarda başkalarında arıyoruz

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.