+2

Ben msn günlerini Peki özlediğimi Düşünmüyorum yani o zaman tek başınaydı istedikleri zaman kesiyorlardı sanki bir arıza olduğu zaman başka bir seçeneğin yoktu ama şimdi daha iyi yüzlerce binlerce seçeneği var.

2 0
paylaş
+1

Şahsen özlemedim.MSN programları geliştirildi yani onun yerine daha güzel daha kolay daha hızlı programlar geldi.Ha MSN programları zamanıda fena değildi...

1 0
paylaş
+3

MSN zamanları gerçekten iyiydi. Titreşim falan atardık. Benim zaten hayatımın en güzel bölümü o msn ortamından sonra yaşadığım bir evre ile geçti. Durum falan değiştirirdik sürekli. Ne dinlediğimizi falan gösterirdik. Allah'ım ne kadar güzeldi ya. :D

3 0
paylaş
1 yorum
+2

MSN zamanları çok güzel zamanlardı ya... Ne eğlendirdik. Muhabbetin dibine vurur indik. MSN gitti instoşun sahte dünyasına kaldık.

+1

zamanın çabuk hızlı geçtiği bir dönemdeyiz aslında geçmişte olan herşeyi çok özledik bu teknoloji denilen şey ınsanları insanlardan soğuttu kimse kimseyle artık eskisi gibi bir muhabbet kuramıyor o eski dostluklar eski arkadaşlıklar bile kalmadı nasıl desem herkes sanal bi topluluk oldu ve eskiler gayet çok güzeldi eskilerin herşeyi güzeldi kardeşim msn de bunlardan birileri :)

1 0
paylaş
+1

evet müzik dinlerken profilinde çıkan şunu dinliyor.... yazısı, şekilli harfler , msn durumları ,karşıya titreşim gönderme gibi şeyleri özlüyor insan gelişen teknoloji sayesinde hayat kolaylaştığı için zorluk olmuyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.