+3

Genelde evet.. Ama bazen de gizliyorum mecbur kaldığım zamanlarda saklayabiliyorum ama yine de zoraki gülüyormuşum gibi hissediyorum öyle günlerde bazen..

3 0
paylaş
+4

Evet, benim yüzüme yansıyor sanırım. Çünkü canım sıkkın olduğunda birileri sorar hep "Ne oldu?" diye. Bir de mutsuzken mutlu olmak için uğraşamayacağım.

4 0
paylaş
+3

Çok duygusal ve kırılgan bir yapım var, genel olarak duygularımı dışarıya vuran bir insanım. Üzüldüğümde ve mutlu olduğumda bu duygular yüz ifademe yansır, gizleyemiyorum malesef.

3 0
paylaş
+2

Bazen yansır bazen yansıtmam hareketlerimden de belli olur zaten bugun neyin var senin diye sorarlar anlaşılınca

2 0
paylaş
+4

Moralim bir anda bozuk olduğu zaman etrafa belli etmemeye çalışıyorum. Bu durum o kadar eziyetli oluyor ki anlatamam. Neyin var diye sordukları zaman "yok bir şey, iyiyim ben" diyorum. Anlamıyorlardır değil mi ?
Ahmet bey gönder gelsin. Hazır ve de nazır bekliyorum.

4 0
paylaş
+3

Moralim bozuk olduğu zamanlar da kesinlikle kötü olduğumu belli ederim ve bütün gün somurtarak geçiririm insanlar genel de anlar kötü olduğumu

3 0
paylaş
+4

Moralim bozuk olduğunda bu yüzüme yansır.Yansitmamam gereken bir durumda bile bunu beceremem yansitirim. Bilmiyorum hayat sonuçta, tiyatro sahnesi değil. Oynamayı seven birisi değilim. Neyse odur her zaman.

4 0
paylaş
+3

Ufak tefek şeyler için hayır. Ama mesele ciddi ise yansır.

3 0
paylaş
+1

Saniyede yuzum düşer iki kaşım birleşir sinir olurum ruh halimi hemen bozar

1 0
paylaş
+1

ister istemez yansıyor yüzüme.

1 0
paylaş
+2

Tabikide yansır ister istemez bi durum her halimden belli olur bu gibi durumları saklamak zaten çok zor bi durum sonuc olarak robot değiliz illaki belli ederiz

2 0
paylaş
+2

Maalesef yansır. Moralim bozuk olduğu zamanlarda oldukça suratsız oluyorum ve bu 5 metre öteden bile anlaşılabilecek halde oluyor.

2 0
paylaş
+3

Doğrudan yüzüme yansır duygularım. Hiç tanımayan biri bile anlayabilir yüzüme bakıp ne hissettiğimi.

3 0
paylaş
+2

Evet moralim bozuksa ne yazık ki bu beni etkiliyor, gülüşlerim kayboluyor. Düşündüklerimi hislerimi çaktırıyorum, mutluysam mutlu, üzgünsem üzgün, kızgınsam kızgın görünüyorum.

+3

Moral bozukluğu yüze yansır çünkü burda moralin bozulmuş ve moralde yüzde beli olunan birşeydir. Hiç moralimizi bozmayalım bozmaya gerek yok bizi üzen kişileri kafamıza takmamamız gerekmesi lazım ki moralimiz bozulmasın işte ozaman.

3 0
paylaş
+2

Belli etmek istiyorsam evet fakat belli etmek istemiyorsam kesinlikte hayır

2 0
paylaş
+2

Benim çok pis yansıyor içimdekini hemen dışıma yansıtıyorum, moralim mi bozuk hemen suratım düşer, dünya ile bağlarımı koparırım, zaten bu gibi durumlarda uyumayı tercih ediyorum, bana ilaç gibi geliyor.

2 0
paylaş
+2

İçimde hangi duygu varsa direkt olarak yüzüme yansır. Ki insanların üzgün olduğumda ne oldu diyerek benimle ilgilenmesi daha da çok moralimi bozuyor nedense. Bazen bu durumu istemiyorum çünkü belli etmemem ya da üzgün olduğumu bilmesini istemediğim insanların yanında da oluyor. Bu durum iş hayatına girene kadar problem de olmamıştı aslında pek ama şimdi daha çok zorlanıyorum. Çünkü moral bozukluğuna tahammül pek yokmuş is dunyasında, sanki insan değilmişiz ya da kendileri hic uzulmuyormus gibi.

2 0
paylaş
0

sadece yüzüme değil elime ayağıma da yansır dayak yemek isteyen gelsin alskmfıoqwjmg

0 0
paylaş
+1

Evet yansır yüzüme değil sadece karşımdaki veya yanımdaki insana da yansır bu .

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle.yansır insanın elinde.olmuyo belli etmemeye çalışsa da ister istemez belli ediyo yani o an insanın modu düşüyo suratı düşüyo elde olan bişe degil yani

1 0
paylaş
+1

Tabikide İster İstemez Her İnsanın Yüzüne Yansır

1 0
paylaş
+2

Evet moralim bozuk olduğu zaman tabii ki de yüzüne yansıyor ne kadar moralimi düzeltmeye çalışsam bile yine de düzeltemiyorum yani moralim bozuk olduğu uzaktan belli oluyor.

2 0
paylaş
0

Kesinlikle bir miktar yansır ama bazen Dışarı da olunca buna önem vermiyorum ama evde iken temalar fenasıııı

+2

Evet ne yazık ki yüzüme yansır. Moralim bozuk olduğu zamanlarda gözlerimdeki ışıklardan bile anlaşılır. Resmen yüzüm solar bakışlarım donuklaşır.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.