+2

Zaten kendi kariyerimde iş bulamıyorum bir de robota kaptırsam hepten hayata küserdim herhalde. Robot benden daha yetenekli olabilir ama her konuda benim kadar akıllıca ve pratik çözümler üretemezdi bence. Sonuçta düşünme yetisi yok.

2 0
paylaş
+1

Bir robot keman çalabilir mi ya...Düşündüm de çok rezil çalardı kalbi yokki nasıl hissedicek tam olarak insan olmadığı için yapamazdı ya da yapardı da çok çiğ duyulurdu istenilen hissi veremezdi diye düşünüyorum açarım bir nota yazım programı oraya yazarım parçayı o çalar aynı şey yani dümdüz hissiz.. Hayır. İnsan dışında bir robotun keman çaldığını görsem kesin ordan kaçardım o seslere tahammül edemem..

1 0
paylaş
0

Aslında bazı meslekler zamanla ölecektir. Bu kaçınılmazdır. Yani devir değişiyor . Teknoloji artıkça çalışanların yerini makineler almaktadır. Örneğin fabrika da bir makinenin beş kişinin işten çıkarılmasına neden olduğunu bilirim. Yani çünkü makine yemez makine içmez makine kolay kolay bakımı gelmedikte ve bozulmadıkça durmaz.. Örneğin iş güçü olan yerlerde bu durum olduğunda insanlar makineleşmeye önem vermektedir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.