0

Vatan haini kavramı ne çok ağza alınır oldu son yıllarda. Bu kadar ağır bir kavram sanki çok basit bir şeymiş gibi milletin ağzına sakız oldu. Başkasına söylemek kolay lakin kendinize vatan haini denildiğini ve size ve ailenize o gözle bakıldığını düşünsenize. Sizden olmayanlar, sizin gibi düşünmeyenler, yaptıklarınızın yanlış olduğunu düşünenler vatan haini mi? Ülkede huzur bırakmadınız! Kutuplaştırmanın, ötekileştirmenin, ayrıştırmanın kime ne faydası var? Bu ülkeye ve onun insanlarına hiçbir faydası yok, olamaz da. Yazık.

0 0
paylaş
+1

Vatan haini olarak düşünmek doğru değildir. Ama vesayetçi ve milli çıkarları korumaktan uzak siyasi liderler denilebilir. Birde yurtdışından belli yerlerden talimat alıp onlarla birlikte ülkeye zarar vermek için siyaset yaptıkları, birilerinin onları sanki silah zoruyla tehdit ederek siyaset yaptırma durumu olabilir.

1 0
paylaş
+1

Bu boluculuk neden?

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle vatan haini olduklarını düşünüyorum herkesin kendisine göre doğru yanlış algısı var ve herkesin siyasi emeli farklı herkes aynı olmak zorunda değil aynısını düşünmek zorunda da değil ikiside farklı siyasi görüş üzerine kurulmuş parti liderleri çıkarlar örtüşünce ittifak kurmuşlar buda son derece doğal

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.