+3

Mazbatayı geç kalmasına sebeb olan YSK baskı yapanlar belli çünkü İstanbul çok büyük oyunlar dönüyor ankaradan sonra İstanbul da kaybedilirse partinin çok büyük iki kasası seçimler için burdan harcama yapıyorlardı

3 0
paylaş
0

Yolun sonuna geldiler çünkü Ysk artık onayladı şu ana kadar açılan sandıkları onayladı geriye az bir oranı kaldı isteselerde istemeselerde mazbatayı verecekler .

0 0
paylaş
0

Bu sürecin başından sonuna kadar kamu vicdanının yaralandığını düşünüyorum. Kurallar, yasalar ihlal edilmiş gibi geliyor bana. Bu kadar uzamasının gerginlik yarattığını, pek çok kesimin sabrını zorladığını düşünüyorum. İnsan ister istemez farklı düşüncelere de kapılıyor. Yani neresinden, ne şekilde ve kaç kere sayarsan say aynı sonuç elde ediliyorsa, bunun üzerine mazbatayı teslim etmek dışında atılacak her adımın tüm ülkeye zarar vereceği görüşündeyim. Gündemin hala bu olması da başka başka sorular canlandırıyor zihnimde. Artık herkesin rahat bir oh diyebileceği şekilde nefes alabilmek, diken üstünde beklemek yerine insana yakışır biçimde yaşamak istiyorum.

0 0
paylaş
+1

bu konuda biraz süre uzadı maalesef.bunların bir an önceden bitmesi iyi olurdu.yani bazı kurullarda akp ve mhp yetkililerinin tutanakları imzalamamaları ok kötü bir şey.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.