+10

Mart ayı ödemesini alan oldu mu?

    -   Ahmetesor
10 0
13 yanıt   -  
+4

Ben ödeme talep etmemiştim acaba alan oldu mu ben de bilmiyorum. Ödemeler martın 15'ine kadar yapılacak deniyordu. 2 gün var sanırım daha.

4 0
paylaş
1 yorum
+3

daha ödemeler başlamadı sanırım, bende talep ettim bekliyorum. Sitede de ödeme alan birisini görmedim olsaydı dekont paylaşanlar illaki olurdu.

3 0
paylaş
+4

Maalesef galiba kimse alınmadı Biz de alamadık ayın 1 inden beri talimatı verdik Ve şu anda beklemedeyiz inşallah bir aksilik olmaz da paramızı alırız alan olsaydı da şu ana kadar çoktan burada yayınlamış olurlardı.

4 0
paylaş
+1

Büyük ihtimalle ödeme alan olmadı, ben ödeme talep etmedim bu ay ama ödeme alan olsaydı muhakkak bir konu başlığı açardı diye düşünüyorum. Ama en yakın zamanda yatırırlar diye düşünüyorum daha gün bitmedi, öğlen saati yatırabilirler.

1 0
paylaş
0

profılımde kayıt lınkı var ordakı uygulamadan daha cok kazanırsınız

0 0
paylaş
+3

Ben daha değil ödeme almak ödeme talebinde bile bulunmuş değilim.. talepte bulunur muyum, o bile belli değil :-) kur bu seviyede kaldığı sürece site bana hep borçlu kalacak gibi görünüyor çünkü..

3 0
paylaş
+1

Ben ödeme talebinde bulunmadım bu ay yığılma olur gene diye. Ama ödeme aldım diye konu paylaşan eden yok. Belki ödeme alan da paylaşmayın vardır desem öznel bar aktiflik şartı var sitede. Aktif üye alacak ödeme diye. O yüzden alan aldım diye konu açardı.

+2

Büyük ihtimal yarın sabahtan başlarlar ödeme işlemlerine. Yoksa sular giderek kaynamaya başlıyor sitede. Hafta sonuna kalmaz herhalde ödeme yapsınlar bir zahmet. Üyelerin ihtiyaçları var, yüzleri gülsün. Öyle değil mi Ahmet Bey ?

2 0
paylaş
1 yorum
+3

Ben mart ayı için elimde bir miktar ap vardı yarışmada da kazandığım ap miktarını birleştirerek bozdurdum ve bu. Mart ayında ödeme talebinde bulundum daha Mart ayının ödemesini de ben almamışım herhalde cuma gününe kadar yatırılır diye düşünüyorum.

3 0
paylaş
+1

her ay aynı gün yatıracaklarını zannetmiyorum.site sahibi yatırımcı olduğu için bence dağıtılacak olan miktarı günlük olarak işletiyor.bu yüzden söylenen tarihin en son günü olan cuma günü yatırılacağını tahmin ediyorum.

1 0
paylaş
+2

Henüz ödeme almadım hesabımı kontrol ediyorum sık sık ya yarın yada cuma günü saat beşe kadar yatması gerekiyor artık umarım ödemesini almayan kalmaz bir şeyler aksilikler bahaneler karışmaz

2 0
paylaş
1 yorum
+3

Ap kuru bu kadar düşükken ödemelerin erken yapılması bir çok üyeyi mutlu eder. Fakat ben ödemelerin 15'in de yani cuma günü yapılacağını düşünüyorum. Bu ay aktiflik koşulu ile ödeme alamazsam siteyi de bırakırım.

3 0
paylaş
+3

Mart ayı ödemesini henüz almadım. Sanırım daha alan olmadı. Ödeme alındığı zaman herkes heyecanla dekont paylaşırdı, paylaşanı da görmedim daha.

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.