+2

Ben daha mart 1 de ödeme talebinde bulunmus olsam da gunluk kontrol edip banka bilgilerimi ödemenin kime yapilacagini ve de kisisel bilgilerimi dogru girmeme ragmen hala ödeme alamadim. Martin 15 ne kadar aktifligimimi kontrol edip verecek site odemeyi merak ettim. Hic bu zamana kadar ödeme gecikmezdi. Ama aktiflik konusundan kaynaklaniyor olabilir mi bilemedim.

2 0
paylaş
+2

Ben ödeme talimatı vermek için ayın 28'inde acele bir şekilde bütün puanlarımı bozdurdum ve ayın 1'inde de Mart'ın 1'inde ödeme talimatı verdim ama hala ayın 12si olmasına rağmen herhangi bir şey yatmadı parasının yattığını söyleyeni de şu ana kadar duymadım.

2 0
paylaş
+1

Bence alan olmamıştı. Alan olsaydı ana sayfa ödeme ile ilgili çok soru açılırdı. Geçen ay 13’ünde ödemeler yapılmıştı. İnşallah yarından itibaren ödemelerde bir aksilik olmadan yatar.

1 0
paylaş
+2

Sitede Ahmetesor kategorisini sabırsızlıkla takip ediyorum ve site ilgili birçok gelişmeden bu kategori ile haberdar oluyorum. Siteden bu ay henüz ödeme alan üyeye rastlamadım. Ben de aynı şekilde ödeme talep ettiğim halde merakla bekliyorum.

2 0
paylaş
+1

Şuan da herkes ödeme talebi almasına rağmen kimse alamaz. Çünkü Nisan’ın 1’ine kadar ödeme talebleri kapalı neden kapatıldığı hakkında hiç bir fikrim yok ama Nisan’ın 1’ine kadar kapalı.

1 0
paylaş
+1

Onu bilmiyorum da genelde şöyle bir şey var. Ahmetesor ödeme yaptığı zaman genelde öğleden sonraları ödeme yapıyor. Ben bir kere saat üçe doğru bir kere de saat bire doğru almıştım.

0

Ahmet bey mart 15 kadar bekleyi saat 14:00 da odemelere baslayacaktir. Fakat aktiflik şarti ile bazi uyelerin odeme alamayacagi biraz haksizlik olacaktir. Ama ben mart 1 den beri aktif vede odeme talep ettigimden odeme alacak olmanin sevincindeyim. Bir aksilik olmazsa mart 15 de ogleden sonra odemem hesabima yatip hesabimdan cekerim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.