+1

O an hissettiklerini herkesle paylaşabilmek isteyeceğini düşünüyorum. Herkesin aynı duyguyu hissetmesini dileyeceğini sanıyorum. Tabi böyle bir projede, böyle bir görevi üstlenen bir kadın olmanın dilini damağını kurutacağını, heyecan vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle su da isteyebilir.

1 0
paylaş
+1

Böylesine zor ve onurlu bir görevi üstlenenin bir kadın olması çok gurur verici olmalı, heralde tüm dünya basınında bu olayın konuşlmasını ve kadın isterse her şeyi başarır tezini savunan bir durum olarak konuşulmasını isteyebilir.

1 0
paylaş
+1

Kadınlar için çok onur ve gurur duyulacak bir görev olacaktır.Bu görevi üstlendiği için tebrik etmek gerekiyor.

1 0
paylaş
+1

Ben olsam bundan sonraki tün uzay yolculuklarda kadınların gitmesini isterdim. Kadınların neler basarabildigini görsünler.

1 0
paylaş
+1

İşi gerçekten zor, Allah yardımcısı olsun, yolunu açık etsin ne diyim..

1 0
paylaş
+1

İşi gerçekten zor, Allah yardımcısı olsun, yolunu açık etsin ne diyim..

1 0
paylaş
+2

Marsa gittiği için yeterince mutludur zaten. Hem de ilk gittiği için. İsteği su olabilir. Orada yaşam olduğunu görmek onu ve tüm insanlığı heyecanlandirabilir.

2 0
paylaş
-1

Marsa ayak basan oldu zaten de sanırım sen soruyu başka anlamda sordun .Ya da ben yanlış anladım.Neyse ben soruya döneyim.Astronot olarak basacaksa pek bir şey istemez herhalde sonuçta tüm ihtiyaçları NASA tarafından karşılanacak .Yok eğer dünyadan özel bir parça (kendine ait özel bir şey)ne bileyim işte buradan şu şu geçti yani ....... was here gibi.Yahut da oradan kendine bir parça şey alabilir mesela.Ay taşı olabilir ya da aydan bir parça toz.

+1

Varsayım yapar bir kadın çıkıyor yanlış anlamadıysam Bu kadının da bence çok gönüllü olarak çıktığını sanmıyorum çünkü Mars'tan bahsediyoruz Çünkü gidişi olabilir dönüşü olmayabilir O yüzden de Bence tek isteği sağ salim gidip Sağ Salim dönmek olacaktır.

1 0
paylaş
+2

mars güzel bir gezegen ama nedense ben bu işte insanların başka gezegenlere gittiklerine vsvs pek inanmıyorum

2 0
paylaş
+3

Bölümümle alakalı ve yakından takip ettiğim bir konu olduğu için çok mutlu oldum bu soruyu gördüğüme ilk olarak bu yüzden teşekkür etmek isterim. İkinci olarak Uzay bilimleri ve teknolojisi bölümü 3. Sınıf öğrencisi olduğumu belirterek soruya dönüyorum. Marsa ilk ayak basacak kişi 17 yaşında bir kadın olacak evet ve 2033 yılında uçuş gerçekleşecek kendisinin ismi yanlış yazmazsam eğer Alyssa Carson. Kendisi bu görev için seçilmek için çabalamış ve uğraşmış birisi bu yüzden tek isteği zaten gerçekleşiyor; Marsa ayak basmak. Başka bir isteği olacağını sanmıyorum bir kaç cevap da gördüğüm şeyler çok mantıklıydı mesela kendisine ait bir şey bırakmak veya marstan kendisine ait bir şey almak. En azından bende bunları isterdim. Çok uzatmadan şunu söylemek isterim kendisi bir astronot ve bilim insanı olduğu için genel egolarından arınmış biri olacaktır o yüzden tek isteğinisteğini gerçekleştirecek diye düşünüyorum. :)

3 0
paylaş
2 yorum
+1

heyecandan bayılmıştır :)

1 0
paylaş
+1

Mars'a ilk ayak basacak kişinin isteği cinsiyet ile ilgili bir şey olmaz diye düşünüyorum. İlk olarak fotoğraf çekilmek isteyebilir ve daha sonra marstan hatıra kalabilecek bir şey isteyebilir.

1 0
paylaş
+1

İlk gidecek kadınsa kesin olarak eski otlu peynir yemek ister

1 0
paylaş
+1

Umarım ayak basabilir en çok istediği şey olduğu için marsa ayak basmaktan başka bir isteğinin olucağının olduğunu düşünmüyorum ne isteye bilir ki

1 0
paylaş
+1

Bence onun değilde aslında ülkenin isteği olan bayrak dikmeyi isteyecektir ama tabiki o istemiş gibi söylenecektir

1 0
paylaş
+1

Makyaj malzemesi ister :D

1 0
paylaş
+1

Marsa ne zaman hangi ara gidiliyor, haberimiz yok.. Giden kişinin isteği de ne olsun, can sağlığı olur herhalde, keyfi ne istenebilir..

1 0
paylaş
+1

Marsa ayak basmak hayali imiş ki marsa gidecekmiş.Marsa ayak bastığını kanıtlamak ve belgelemek için video veya resim çekilmek olur.Sonrasında ailesinin ve sevdiklerinin yaşadığı güzel duyguları bilmesini isteyecektir.

1 0
paylaş
+1

Her türlü makyaj malzemesini ister galiba

1 0
paylaş
+1

Olur olur basarir

1 0
paylaş
+1

İstediği orada resmi bulunması ve iletişim kurarak hem bunu aktarabilmek hemde duygularını paylaşmak olurdu sanırım. Bu şekilde herkes oraya ulaştığın ve onun ne hissettiğini öğrenebilir.

1 0
paylaş
+1

Mars görevi insanoğlu için çok önemlidir. GOraya gidecek insanlar çok şanslı diyebiliriz. Kıymetli öncülerdir.

1 0
paylaş
0

büyük bir gelişme olacak bu uzay bilimleri hakkında ne isteyecegini bileemm ama bu gibi gelişmeler çok güzel özelliklede bir kadın olmasıd adah bir güzel oldugunu düşünüyorum bunun

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.