+2

Makarna ya 5 litre su mu ?

Bugün birşey farkettim daha önce böyle birşeyi farketmemiştim makarna poşetinde 5 litre su ile yapınız diyo sizce 5 litre su oldukça fazla değil mi ?

2 0
9 yanıt   -  
+1

yanlış okumuş olma şansın varmı acaba sanmıyorum tencere zaten 5 litre su almaz bir yanlışlık vardır o yazıda

1 0
paylaş
1 yorum
0

Makarnanın paketi kaç gram? Standart makarna paketi ise 5 litre su çok çok fazla. Hem makarnanın vitamini de suyundan kalıyor. Makarnanın suyunun öyle ayarlanması gerekiyor ki makarna haşlandığı vakit su bile kalmasın. Tabi bu iş yetenek ister :D Makarnanızın suyunu iyi ayarlayın. Suyu dökmeyin.

0 0
paylaş
2 yorum
0

Bende dikkat etmiştim benim aldığım makarna poşetinde de 5 litre su koyunuz diyor. Acaba 1 kiloya 5 litre mi koyulması lazım diye hesaplıyorlar bende anlamadım. Ben göz kararı koyuyorum.

0 0
paylaş
+1

Makarnaya 5 litre su makarnayı hamura çevirir. Lezzetli bir makarna yapmak için az su koymak gerekir.

1 0
paylaş
0

5 LT su çok ama çok fazla makarnanın tadını bozar ama bunu yazdılarsa bir bildikleri vardır. Şimdi adamlarına günahını almayalım ama ben hiç denk gelmedim öle bir yazıya daha önce ben göz kararı koyuyorum tadı suya fazla çıkmasın diye bir daha yaptığımda bakayım kaç litre yazıyor diye.

0 0
paylaş
+1

Makarna paketlerinin arkasında hazırlama bilgisi olarak 5 litre su diyor ama 500 gr makarnaya 5 litre su çok fazla gelir. 2 ya da 2 buçuk litre su koyulması gerekiyor.

0

Yanlis yazilmis olabilir oncelikle. Ki normalde paketlerde 500 gramlik makarna paketleri icin 750 gram ile 1 litre arasinda yazarlar ki, ideali bir paket makarna icin 750 gr sudur. Yani bardak hesabiyla 4 su bardagi..m ya da 5 su bardagi yaziyor da siz mi litre olsrak algiladiniz acaba.

0 0
paylaş
0

Kazanla tüm sülaleye yapılırsa belki.

0 0
paylaş
0

Ürün paketlerinde yanıltıcı yanlış belirtilen veya yönlendirilen ifadeler kullanıcıya değil firmaya aittir.Ürünü geri iade edebilirsiniz.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler