0

@dantes ve @esraecem bizler başkasına sürpriz belki yapmak istiyoruz. Bizler neden başkasının ap cüzdan kodunu göremiyoruz. Ama bazı üyeler var, nasıl sistemi çözmüşlerse onlar görüyor. Bizlerin de görmesi gerekmez mi.

0 0
paylaş
0

Hiç kimse bir başkasının AP cüzdanını göremez. Ancak önceden istemiş ise öylelikle AP cüzdanını şaklamış olabilir. Bence bu özellikten önce daha farklı bir özellik olabilir.

0 0
paylaş
0

Evet görmek güzel olur aslında sonuçta sadece ap gondermek için gerekli başka birşey yapılmıyor bununla diye biliyorum art niyetli birileri birşey yapamaz.

0 0
paylaş
+1

@dantes ve @esraecem

1 0
paylaş
+1

AP Cüzdan Adresinize, kazançlar kısmındaki AP aktarımından ulaşabilirsiniz. Bunu her kullanıcı rahatlıkla yapabilir. Aktarım sırasında 20 AP kesintisi de bulunuyor. Bol kazançlar dilerim.

1 0
paylaş
+1

AP Transfer butonuna tıkladığınızda hesap cüzdanı çıkmış olması gerekiyor. Ben mi yanlış anladım soruyu

1 0
paylaş
+1

@hayal-et thanks

1 0
paylaş
+1

Elbette bir bildikleri vardır diye düşünüyorum sonuçta AP transfer etmek istediğin kişi sana cüzdan bilgisini verebilir. Bu arada başkasının cüzdanını göremediğimizi yeni öğrendim gerçekten ilginç bir olay. Tabi üstte dediğim gibi elbet bir bildikleri vardır sanırım. :)

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Kim dedi göremediğini. Tabii ki de görebiliyorsunuz. Kazanç bölümüne tıklayarak AP cüzdan kodunu size AP gönderecek arkadaşınıza yollayarak o da size AP hediye edebilir.

1 0
paylaş
+2

@ceyms birkaç üye vardır. İstediği kişilerin ap cüzdan numaralarını ortaya koyuyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. @esraecem sağolsun bana da cevap vermiyor.

2 0
paylaş
0

Bende başkasının ap cüzdan numarasını görmek isterdim ama malesef göremiyorum. Çünkü site bana bunları da yasaklamış. Keşke herkesinkini görmüş olsaydık.

0 0
paylaş
+1

Sitede ap cüzdan kodunu öğrenen sanırım Cherubgirl üyesi vardır, o da eşine söyler o da sanırım kitap okumayı seviyorum üyesine bildirir. Ama her ne hikmetse bunu bir sır olarak görürler.

1 0
paylaş
0

Sitede bunu gören birkaç üye vardır. Bunlardan başka da kimse bilmiyor. Şayet neden de açıklamadılar bilemiyorum. Şimdi onların havasından da geçilmiyor.

0 0
paylaş
+1

Sanırsam cicigirl ile siticing gibi üyeler bunu nasıl olduklarının sonuçlarına varmıştır. Bende çok şaşırdım. Bir de havalarından geçilmiyordu.

1 0
paylaş
0

Sitede olan herkesin ap cüzdan adresini bilirsek daha iyi olacaktır. En azından onlara da sürpriz yapmış olacağız. Site bu özelliği de yapabilir ilerde.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.