+2

Lisemi Ünversitemi?

    -   Eğitim
2 0
8 yanıt   -  
0

Üniversite liseye göre daha rahat sadece 1 ya da 2 derse gidiyorsun ama vize ve final zamanları lisesen daha çok yoruluyorsun lisede 10 raporla 30 olan devamsızlık hakkın çoğu üniversitesitede 4 devamsızlık hakkı var bu kötü lisede 1 dersten kalsan alttan alma durumun yok ünide var ama rahatlık bakımından üni çok güzel .

0 0
paylaş
0

LİSE ON NUMARA

0 0
paylaş
0

Rahatlık manasında üniversite daha rahattır. Derslerden bir tane bile kalsam birçok sınava giriyorsun ve bir sonraki sene de alabiliyorsun ama lise de böyle bir durum yok.

0 0
paylaş
0

Ben kesinlikle üniversite hayatımı hiçbir şeye değişmem, üniversite ileride sahip olmak istediğiniz mesleğin eğitimini veriyor ayrıca okul saatleri bakımından daha rahat.

0 0
paylaş
0

lisede gerçek dostlarını kazanırsın hayatın boyunca öyle gider. Üniversite de eğitim daha yararlı olur kendini geliştirir ve kendini tanırsın.

0 0
paylaş
0

Lise de gerçek arkadaşlıklar ortam iyi üniversitede de eğitimin daha iyi alanını falan seçiyorsun

0

Lise ve üniversite artık herkesin okuması gerekiyor. Lise ilkokul ortamının bir üstü diyebilirim ama bence üniversite bambaşka bir ortam. Üniversite döneminde artık hayata hazırlanmamız gerekir.

0 0
paylaş
+1

üniversite tabiki. bir kere herkesin karakteri az çok oturduğundan arkadaşlarını rahat seçebiliyorsun. Genellikle yanılmıyorsun. Bu da sağlıklı ve devamlı dostluklar kurmanı sağlıyor. Gırgır şamata çok olur. Hocalar eğer yaşlıysa öğretmenlikten bıkmış ve öğrencilerle uğraşarak onlara sıfırı basarak eğlenmeye çalışırlar. Bazıları yaz okulunda para kazanmak için bilerek bırakır. Kimi tamamen egosundan bırakır. fikri dar insanlarla da karşılaşırsınız. Kominal bir yerdir üniversite. Herkes ordadır :) ama güzeldir. Daha özgürsündür. lisedeki gibi yarı kapalı cezaevi gibi değildir. iyidir yani. :)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.