+7

Kuş seslerini seviyor musunuz?

    -   Görüş
7 0
10 yanıt   -  
+2

Evet çok seviyorum

2 0
paylaş
+2

Evet ben kuş seslerini çok severim özellikle de ormandaki kuş seslerini veya köyde bulunduğu zaman köy evinin yakınlarındaki kuş seslerini daha çok severim yani kuş beslemek daha istediğim zamanlar oldu ama besleyemiyorum maalesef.

2 0
paylaş
+1

Kuş sesleri seviyorum ben doğayı ve huzuru seviyorum baharın gelişini hatırlatıyor bana kuş sesleri zaten hayvanları seven birisiyim...:)

1 0
paylaş
+1

Tabii ki kuş seslerini Bence herkes sever çünkü bize Bahar'ın geldiğini hatırlatıyor bu kuş sesleri cıvıl cıvıl ağaçların üstünde bir oyana bir buyana uçuyorlar sabah onların sesi ile uyanmanın keyfi bambaşka olur Fakat kuşları evde besliyor isek ve öten cins bir kuş ise bu insanlar belli bir süre inanılmaz rahatsız ediyor O yüzden kuşları kafesleri değil doğaya bırakmak gerekiyor Evde kuş besleme taraftarı değilim.

1 0
paylaş
+1

Evet seviyorum.Baharın ve yazın geldiğini haber veriyorlar ve bazı kuşların sesleri mutlu ediyor.Bazı kuşların ilginç sesleri olabiliyor.Mesela gece duyulan baykuş sesleri insanlarda korku uyandırabiliyor.

1 0
paylaş
+1

Kuşların cinsine göre değişiyor :) tek kişi dinlerim de çok olunca kafa ağrısı yapıyor

1 0
paylaş
+1

Sese ve kuşa göre

1 0
paylaş
+2

Kuş seslerini çok seviyorum. Hele de doğadaki sesler ile birleşince ortaya muhteşem bir müzik çıkıyor sanki. Su sesi ve kuş sesi ayrılmaz ikili bence. Bayılıyorum.

2 0
paylaş
3 yorum
+1

Çık havalarda bulunan kuşların çıkardıkları sesler insanı rahatlatıyor. Tatile gittiğimde veya piknik alanlarına gittiğimde bu sesleri duyduğumda mutlu oluyorum.

1 0
paylaş
+2

Kuşları da seslerini de çok seviyorum. Özellikle papağanların taklit seslerini ve ismini bilmediğim kuşların cıvırdamalarını çok seviyorum.
Her yörenin kendine has kuşları oluyor ve ötüyorlar gün içinde..

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.