+4

Kur ne zaman yükselcek?

    -   Ahmetesor
4 0
5 yanıt   -  
+1

Şu anda ne zaman kuru yükselecek diye gerçekten hiç düşünemiyorum şu anda tek düşündüğüm şey bir an önce ödemelerimizin yapılması. Çünkü biz bu düşük ap kuru ile elimizdeki ap'leri hepsini bozdurduk bu ay ödeme almak için ama şu ana kadar daha yapılmamış. Eğer yapılmasa gerçekten çok üzülürüz çok düşük bir fiyata sattık ama ne zaman düzelecek tam olarak belli değil.

1 0
paylaş
+1

ilgilenmiyorum ama 1-2 aya

1 0
paylaş
0

Kurun ne zaman yükselecegini hiç bir üye bilmiyor ve öyle bir duyuru yapılmadı eskiden üyeler artacağı tahmin ediliyordu ama artmayinca herkes ümidini kesti bence de artmaz kolay kolay anca bir iki aya belki oda en fazla 0.005 olur diye tahmin ediyorum olsa yine de güzel olur bunu da zaman gösterecek yani.

0 0
paylaş
0

Bilinen kadarıyla Nisan ayı gibi kurun yükseleceği düşünülüyor. Martta olmadığı kesin olduğu için en azından Nisan ayına kadar AP biriktirmeye özen gösterilmeli yükselirse güzel bir kazanç elde edileceği kesin. :) Umarım düşünüldüğü gibi Nisan ayında kur yükselir de bir sonraki ay güzel bir gelir olur.

0 0
paylaş
0

bir daha ki ay yükselirde inş bir iki kuruş yükselmez çünkü cidden insanları kurtarmıyor burda günde 3-4 saat vakit harcıyorlar birde ödemeler gecikiyor diye okuyorum

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.