+2

Sence kalmadı mı? Köylü mutlu olmalı ki şehirde insanda mutlu ve ucuz yiyecek yiyebilmeli köylü üretmezse şehirdekiler aç kalır aç.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Hala efendisi ama efendiyi küstürdüler. Köylü üretecek ki millet yesin içsin. Tarim bitmiş, hayvancilik bitmiş ne olacak bu milletin hali. Köylü üretmez ise ne zamana kadar dışarıdan besleyeceğiz ithal olmayan şey kalmadi ya yazıktır günahtır.

1 0
paylaş
+2

Geçmişte kalmamalı. Köylü küstürülmemeli, köylü desteklenmeli, köylü korunmalıdır. Köylü üretmekten uzaklaştıkça bu hepimizin hayatına yansıyacaktır. Üretim olmadığı sürece ithale yönelme olacak ve tüketim kültürü yaygınlaşırken ekonomik sıkıntılar da çoğalacaktır.

2 0
paylaş
+1

Maalesef bu sözün kıymetini gerçekten bilemiyoruz bizler çiftçilerimize yeterince destek olmadığımız ve dışarıdan ithal ederek günü kurtarmaya devam ettiğimiz zaman daha da durumumuz kötüleşmeye devam edecektir.

1 0
paylaş
0

Bence hala öyle öyle olmasaydı şu anda bütün sebze meyveye kat kat fiyatına yememezlik yani köylü etmediği için bitmediği için destek görmediği için etmiyorum bizleri bağlı olarak yiyoruz

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler