+1

Bu sorun sadece sende değil çoğu insanda aynı durumda, istediğin kadar düşünmemeye çalış, özellikle geceleri bir şeyleri illaki bağdaştırıp aklına getiriyorsun filim ile gerçek hayat içiçe geçiyor. Grip gibi düşünürsen bir haftada düşünmezsende bir haftada geçiyor.

1 0
paylaş
+1

İzlemezsen sorun olmaz (;

1 0
paylaş
+1

Daha çok izle bi yerden sonra hatalari felan goruyorsun daha da korkmazsn :)

1 0
paylaş
+1

Cin, peri, karabasan tarzı filmler izlersen etkisine kalmam normal, çünkü bende etkileniyorum. Yanlız değilsin, içini rahat tut. Bunun haricindeki korku filmlerini bana komedi geliyor, hiç gerilim vermiyor. Sevgilim varsa onunla izle korku filmlerini o bir nebze rahatlatır seni. Korkunun dikine git, alt tarafı senaryo işte. Güzel düşün güzel olsun. Yoga yap. İyi akşamlar.

1 0
paylaş
+1

Ben küçükken izlemeyi çok sever ama sonra gece uyuyamazdım. Annemlerin yanında yatmak için ağladığımdan çok dayak yediğim olmuştur :) Ama insanın başına gelen kötü olaylar bunu değiştiriyor. Mesela ölümden ikinci kez dönünce Allah'tan başka hiçbirşeyden korkmamaya başlıyorsun. Ben depremde göçük altından çıktım. Geçen sene de 3. evre kanseri yendim. Kızım var iki yaşında, ben odadan çıkınca yanında beni istiyor, her gece beraber yatıyoruz. Yani diyeceğim o ki; bekarsanız evlendiğinizde ve özellikle size muhtaç biri varsa geçiyor tüm korkular..Şimdi siz de mesela bunun bir kurgu olduğunu düşünüp kendinizi rahatlatabilirsiniz. Jaws izlerken korkmaya gerek var mı mesela? Gece odaya köpekbalığı girecek değil ki :) Görünmeyen varlıklardan değil insanlardan korkun bence.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.