+4

Eskiden derlerdi ki hiç mektep medrese almadın mı? Ben de size soruyorum Siz hiç almadınız mı mektep menderesi? Sizin sorduğunuz soruya bir başkası sormuş olsa sinir küplerine binersiniz ama hiç sizin yaptığınız da gerçekten terbiyesizlik olmuş.

+2

Bu soruyu soran kişiye cahil olmalı ki bu kadar açık soru sormuştur ya da işine öyle geldiği için böyle sormak istemiştir oldukça terbiyesiz bir sorudur.

2 0
paylaş
+2

Çok pissinizya güzel şeyler paylaşmak varken buneya?

2 0
paylaş
+1

Bu sorunun cevabı bende kalsın sonuçta günahı ile sevabı ile benim zevkim o yüzden.

1 0
paylaş
+6

Terbiyesizliğin alası olmuş bu soru soruyu daha edepli sorabilirsiniz edepli sormak varken bu kadar açık sormak Nedendir ki acaba kişinin cahilliğinden mi işine geldiğinden mi anlamadım.

6 0
paylaş
+2

Kardeş seni baban mı emzirdi.

2 0
paylaş
+1

Özel diye bir kavram var bilir misin? Kişiye özgü olan anlamında. Sen bu soruyu genel olan bir platformda paylaşarak insanların özel hayatlarına taciz de bulunuyorsun. Bilmem farkında mısın ?! Umarım bir daha bu tarz bir soru ile karşımıza çıkmazsın.

1 0
paylaş
0

İkiside hoşuma gidiyor. Ayrım yok

0 0
paylaş
+2

Soru oldukça güzel ama bu soruyu soran kişinin kafadan özürlü olduğunu düşünüyorum. ya da cahil.Terbiyesizlik den işine öyle geldiği için İlgi çekmek için yapmış olabilir.

2 0
paylaş
3 yorum
+2

Bu soruyu soran kişinin kafadan özürlü olmalı ki böyle bir soru sormuştur ya da işine öyle gelmiştir Ama bu soruyu başka biri sorup da kendi cevaplamış olsaydı ana avrat söver diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+2

Soruyu soran kişi onca sene dağ da mı yaşadı cahil kalmış bu şekilde soru sorulur mu? Edep yahu demişler. Abaza şekilde toplum içinde konuşulmaz bunu genelde kendini bilmez insanlar yapar.

+1

Bu soruyu soran kişi dağdan inme terois Olabilir. Çünkü abazalık kanına işlemiştir. Ve siteye saldırmıştır böyle bir şekilde soru sorarak. Sitenin ilgisini çekmek istemiştir.

1 0
paylaş
+1

Bu soruyu gizli soran kişiye bizler göremesek de site yöneticileri kimin sorduğunu biliyor. Onun hakkında işlem yapabilirler.

+2

Böyle bir soru soracağınız zaman soruyu kelimeleri tek tek tasarlarken düşünüyorsunuz ve harf harf yazıyorsunuz ya, sonra o en sona koyduğunuz soru işareti var ya tam onu koyup paylaşmadan önce bi başkasının bunu sizin annenize yolladığını düşünün lütfen! Nasıl hissederdiniz kendiniz. Heryeri kirletiyorsunuz ve bence dünya için sadece oksijen israfısınız. Yok olun terbiyesizler...

2 0
paylaş
+1

Site yönetimi lütfen bu soruyla ve soran anonim kişiyle ilgilenir misiniz?

1 0
paylaş
+1

Bu sorunun yeri burası olduğunu düşünmüyorum. Herkesin hayatı kendine aittir. Lütfen site yönetimi bu soruyu soran hakkında işlem yapmasını istiyorum.

1 0
paylaş
+5

Sanırım bir ''anonim çocuğusunuz''.Bu kadar kalitesiz ve ergence kelimeleri çokça kullanmaya çalışacağınıza oral seks adı altında toplayabilirdiniz.Anlaşılan ''yetersiz bakiyesiniz''..İletişiminizi bu şekilde yaşamaya devam ederseniz dikkat edin ''ters ilişkilere'' maruz kalabilirsiniz. Topluma verdiğiniz rahatsızlıktan dolayı yardım almanızı öneririm.Belki kaybolmuş kimliğinizi bulur,bulamazsanız'' top ''la oynarsınız...

5 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler