0

Kız çocukları günü nedir? Ülkemizde yeterince kız çocuklarına değer verildiğini düşünüyor musunuz?

Bu gün ne amaçla ilan edilmiş, faydası olmuş mudur.

  Pelikan   -   Güncel
0 0
5 yanıt   -  
+2

Sorular genelde çözüm bulmak için değil isyan etmek için sorulur birgün bu ülke de islam gerçek manası ile yaşanırsa kadınlar ve kızlar baş tacı edilecek.

2 0
paylaş
1 yorum
+1

bu kadar çocuk gelin varken bu günü gülerek kutlayanlar ironik geliyor bana

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Evet aslında böyle günler olması güzel fakat toplum olarak yeterince bilinçli değiliz ülkemiz de kız çocuklarına yapılan istismarlar oldukça sayısı artmasına sebeb olan şeylerin üzerine gidip ona karşı direnç göstermeliyiz aslında cinsiyet ayırmadan çocuklara yapılan bu istismarlara devletin ve toplumun yaptırımları olmalı böyle günlerde toplum bol bol bilinçlendirilmeli saygılar

1 0
paylaş
+1

Evet eskiden kız çocukları değersizde pek önemi yoktu onların görüşleri.Ama bugün kanun önünde ve toplumda eşit görülüyor.

1 0
paylaş
+1

Ülkemizde ne yazık ki ne kadına ne de kız çocuklarımıza olması gereken değer verilmiyor. Bir kadın olarak Türkiye’de yaşamak demek akşam dönüldüğünde çıkıldığında korkar adımlarla yürümek demek. Ufacık bir kızçocuğuna şunu yapma diyip erkekçocuğuna hiçbirşey denmeyip sadece kıza kadına ayıp kavramının dayatılması, yanlış yetiştirilen çocukların büyüdüğünde yanlış sorunlu insanlar haline gelmesine sebep oluyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.