+1

Kıyafette her rengi severim aslında. Renk ayırmam dolabım rengarenk. En çok sevdiğim renkler turkuaz, yeşil, mavi, beyaz ve siyah kıyafet renkleridir.

+1

Beyaz ve siyah kıyafetler de en çok sevdiğim tercih ettiğim renktir. Kıyafetlerde renk ayırmayı sevmiyorum, her rengi giyerim. Hepsi de birbirinden güzel.

+2

Ben siyah hariç her rengi seviyorum neredeyse. Çünkü saçım kaşım falan hep siyah. Ve benim ifademi daha sert yapıyor o renk.. Çok renkli giyiniyorum. Her renkten var diyebilirim.. Beyaz ve tonlarını seviyorum ama çok çabuk kirlenmesi hiç iyi değil.. Turuncu ve sarı hoşuma gidiyor, dikkatimi çekiyor. Maviyi kotlarda seviyorum mesela.. Somon rengi, açık kahve, lila gibi renkleri de seviyorum.

2 0
paylaş
+1

Kıyafetlerde renk ayırmam her rengi severek giyerim. Çünkü her rengin ruhumu okşayan havası var. Rengarenk giymeyi de severim.

0

Benim kıyafetlerde en sevdiğim renk mavi ve siyahtır, aslında pembe ve sarı haricinde cırtlak olmamak şartı ile bütün renkleri giyebilirim.

0 0
paylaş
0

Kıyafette renk farketmez ama hep sade renkleri tercih ederim

0 0
paylaş
+1

Her türlü kıyafet giyerim cıvıl cıvıl olmayı severim kıyafette renk ayırma yapmak istemem özellikle Bana yakışan renkleri giymeye çalışırım.

1 0
paylaş
0

O günkü ruh haline bağlı her rengi severim ama maviler toz pembeler giysilerde çok hoş duruyor bence.

0 0
paylaş
0

Günlük hayatta sıcak renkleri severim.ruhhalime göre giyinirim.takintili rengim yoktur.gece kıyafetinde siyah, mor ve mavi önceliğim.resmi yerlerde köyü ve tek renk giyirim.

0 0
paylaş
0

Koyu renkler yani daha çok siyah,kahverengi,gri ve mavi tonlardaki renkler daha çok tercih ettiğim renklerdir.Diğer renklerden yeşil gibi kırmızı gibi renkleri de severim ama fazla tercih etmem.

0 0
paylaş
0

Vazgeçilmezim olan kırmızı. Tişörtüm kırmızı olmazsa pantolonum ya da şortum olur, o olmazsa ayakkabım da illaki kırmızı vardır. Kırmızı olmadan olmaz

0 0
paylaş
+2

Mavi gokyuzu rengi len sevdigim renk ayrica bir cok kıyafetim var mavi olarak birde siyah hani asilliği temsil ederya

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler