+11

Kışları buz gibi içecekler içer misiniz?

    -   Yeme-İçme
11 0
22 yanıt   -  
+2

Yaz aylarında bile buzlu içecekleri içerken iki kez düşünüyorum sonrasında boğazımı çok rahatsız ediyor çünkü. Kış aylarında hiç tercih etmem. Oda sıcaklığındaki içecekleri içiyorum.

2 0
paylaş
+3

Bazen canın ılık su yerine soğuk su istiyor. Dolaba su koyuyorum soğuyunca içiyorum. Bazende soğuk kola canım istediğinde hemen içiyorum. Hava soğukken çok içmişliğim var. Şükür hasta olmadım.

3 0
paylaş
+4

Hayır kışın sıcak içecekler daha iyi gidiyor. Bir kere evin içi kutuplardan farksız zaten. Böyle bir şeye istesem de kalkışamam. Dondurma bile zor tüketiyorum kışın. Su bile dışarıda dursa buzluktan çıkmış gibi oluyor.

4 0
paylaş
+4

Ben küçüklükten alışığım, karlı pekmez, buz koparıp suyunu emmek sonra da kütür kütür buzları yemek gibi şeylerle büyüdük, o yüzden bana koymuyor. Bu kış çok sık dondurma yedim mesela. Bana dokunan ve herkese zararlı olan soğuk ve sıcağı üst üste tüketmek, o zaman dişler zarar görüyor.

+3

Genelde içmem.

3 0
paylaş
+3

yaz kış fark etmeksizin soğuk içecekler içerim, genelde ılık hiçbir şey içemem alışkanlıktan dolayı

3 0
paylaş
+3

Kışları buz gibi içecekler onermem çünkü hasta olma ihtimali aşırı yüksek onun yerine sıcak içecekler tavsiyemdir

3 0
paylaş
+3

Kışın dondurma bile yiyen biriyiim :) Bence yenir de içilir de neden olmasınn :) Ben içerim soğuk kahve bile olsa içerim.

3 0
paylaş
+3

Kışın soğuk bişeyler içemem. Alışkanlık herhalde zaten çok üşüyen birisiyim.

3 0
paylaş
+4

Kış mevsiminde bazen soğuk kola içtiğim oluyor. Ama daha çok sıcak içecekleri içmeyi tercih ediyorum. İçimi ısıtması bakımından yani.

4 0
paylaş
+3

Bazen suyu soğuk olarak içtiğim oluyor. Sodayı mutlaka soğuk içerim. Isıtılmış ortamlarda bazen serinleme ihtiyacı hissediyorum. Ama pek dondurma falan yemem.

3 0
paylaş
+3

Normal de içmezdim ama bu sene Burger King'e çok fazla gittim hala havalar soğuk ve hala da gidiyorum o yüzden içeceğe buz kattıkların da içiyorum.

3 0
paylaş
+4

Ben zaten çay dışında sıcak bir şey içmem pek.. Kış dahil suyu da her zaman soğuk içerim örneğin.. Pek sağlıklı olmadığı söyleniyor ama benim için hep böyleydi ve hep böyle olmaya devam edecek.. Hatta Uzak Doğu kültüründe vücuda vücut ısısından soğuk bir şey almamak gibi bir prensip varmış ama beni pek bağlamıyor :-)

4 0
paylaş
+3

buz gibi değilde soğuk içilmezse tadı çok kötü olan bazı içicekler var. onlarıda buz gibi içmeyi tecih etmem ne zaman aman bikereden bişey olmaz diyip icsem boğazım çok kötü oluyor sürekli öksürüyorum en iyisi orta soğuklukta içmek .

3 0
paylaş
+2

İçmeyen yoktur heralde

2 0
paylaş
+3

Hayır bunu yaparsam hasta olurum.

3 0
paylaş
+2

Kışları buz gibi içecekler içmem.İçersem içtiğim gibi hasta olurum.O yüzden hashas olduğum için kışları buz gibi içecekler içmem.

2 0
paylaş
+2

Yaz kış su soda ayran her türlü Meşrubat soğuk içerim kışın dondurmada yerim allaha çok şükür ki artık kışında dondur a satılıyor

2 0
paylaş
+2

Kış Mevsiminde soğuk içecekler içmem çünkü boğazım iltihaplanabilir. Genelde ayranı soğuk içerim.

2 0
paylaş
+2

Genellikle içmem çünkü soyuğa karşı cok hassasım. Fakat yinede canım cok cekerse hemen gidib ıçerim.

2 0
paylaş
+1

Yoğun iş temposu olduğu zamanlar hararet basıyor, buz gibi suyu lıkır lıkır içiyorum. Tabi sonrasında boğazlar kısmi felç. Kebabın yanında da öyle, buz gibi cola gidiyor be kardeşim.

1 0
paylaş
0

Hasta olurum o yüzden bunu göze almam.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.