+2

Kıskançlık bir kişiyi veya bir şeyi başkasından sakınmaktır. Kıskanç bir insanım ama o duyguyuda kaybediyorum galiba.. Çünkü kıskançlıktan çevremdekileri kaybetmeye başladım. Yani aşırı kıskançlık iyi değildir. Siz siz olun aşırıya kaçmayın.

2 0
paylaş
+1

Aşırı kıskancım dır

1 0
paylaş
+1

Kıskançlık her insanda az çok vardır. Kıskanç olduğunu anlamak için sevdiğin birinin olması yeterli. Ben kıskancım, sevdiğim insanı deli gibi kıskanırım hatta kızarım.

+2

Sevdiğin saydığım insanları başkasıyla paylaşamamaktır. Ben çok kıskanç biriyimdir. Ne babamı ne sevdiğim adamı başkasıyla paylaşamam bu kişi her kim olursa olsun dur derim. Biraz saçma gelebilir size ama küçükken ben babamı annemden kıskanıyordum. O derece siz düşünün :)

2 0
paylaş
+1

Daha olmayan sevdiğimi kıskanıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. jnajbjab

1 0
paylaş
+1

Sevdiğin insanı başkasıyla paylaşamamaktır sevdiğin insanın sadece sana ait olmasını istemektir onu herkesten sakınmaktır aynı zamanda kaybetme korkusu olduğu içinde bu duygu kıskanç olmaya da insanı itebilir

1 0
paylaş
+1

Kıskanncım kimseyle paylaşamam benden başkasına bakamaz o gözler sadece bana bakıcak

1 0
paylaş
0

Kim ne derse desin ister maço desin, ister odun desin, isterse bu çağda böyleleri kaldı mı desinler ben kıskancım arkadaş, insan doğası gereği sevdiğini kıskanır.

0 0
paylaş
0

Kıskançlığım dozundadır benim abartmam hiçbir zaman.Tabiki seven sahiplenir korur sakınır. Ama karşımızdaki insanı bunaltacak derecede kıskanmamalıyız.

0 0
paylaş
+1

Aşırı kıskanç bir insan değilimdir.Kıskançlığın tamamen ilgisizlik ve güvensizlikten kaynaklandığını düşünüyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.